43-річна львівська юристка стане заступницею міністра інфраструктури

Наталія Форсюк була радницею міністра інфраструктури Володимира Омеляна на громадських засадах

Наталія Форсюк стане заступницею міністра інфраструктури

Заступницею міністра інфраструктури України Владислава Криклія стане 43-річна львів’янка, директорка CoST в Україні (Міжнародна Ініціатива з прозорості будівництва об’єктів інфраструктури за публічні кошти) Наталія Форсюк.

На сайті НАЗК оприлюднено її декларацію як кандидатки на посаду заступниці міністра.

Як повідомила у четвер, 12 вересня, Наталія Форсюк у коментарі ZAXID.NET, відповідну пропозицію вона отримала від міністра інфраструктури Владислава Криклія і зараз проходить процедуру погодження документів на цю посаду.

Наталія Форсюк має вищу юридичну освіту, закінчила ЛНУ імені Івана Франка.

Працювала юристом на Львівському заводі автонавантажувачів, в адвокатській компанії «Моор&Кросондович», керувала виробничим підприємством із данськими інвестиціями в деревообробній галузі. Була керуючим директором ГО «Трансперенсі інтренешнл Україна» та радницею міністра інфраструктури Володимира Омеляна на громадських засадах, членом експертної ради при міністерстві інфраструктури. Є директоркою CoST в Україні.

Основною метою ініціативи CoST в Україні є підвищення прозорості та підзвітності будівельних проектів, фінансування яких проводиться із залученням бюджетних коштів та за рахунок небюджетного фінсування (інветиції, позики МФО, тощо).

Зазначимо, це не єдине призначення львів’ян у новий уряд. Як повідомляв ZAXID.NET, колишня директорка департаменту освіти і науки Львівської ОДА Любомира Мандзій стала заступницею міністра освіти і науки України, а головний архітектор Львова Юліан Чаплінський переходить на посаду заступника міністра у Міністерство розвитку громад і територій. Окрім того, заступницею міністра юстиції України стала 32-річна львівська юристка Валерія Коломієць.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук