Адміністрація Львівського органного залу вибачилась за проведення заняття з йоги у костелі

СуспільствоАК, 31 липня 201811441
Адміністрація Львівського органного залу вибачилась за проведення заняття з йоги у костелі
Приміщення колишнього костелу св. Марії Магдалини досі перебуває у комунальній власності, а релігійні відправи відбуваються почергово зі світськими концертами класичної музики

Адміністрація Львівського органного залу, розташованого у колишньому костелі св. Марії Магдалини, назвало непорозумінням проведення занять з йоги у цьому приміщенні, де також проводить церковні служби римо-католицька громада, і вибачилось за інцидент, що стався у неділю.

Як зазначає релігійний сайт «Духовна велич Львова», проведеня занять з йоги у колишньому римо-католицькому костелі св. Марії Магдалини, й ще у день святкування 1030-річчя хрещення Русі-України, обурило багатьох львів’ян.

Як пояснив заступник директора органного залу Тарас Демко, заняття з йоги було соціальним безкоштовним проектом, у якому міг взяти участь кожен охочий, а організатори заняття запевнили, що його учасники просто медитуватить під тиху музику.

«Йога – це духовна практика, і загалом нічого зневажливого в ній немає. У нас хороші стосунки з настоятелем і релігійною громадою, але ми не повинні з ними погоджувати репертуар концертів або події, які тут відбуваються. Очевидно, що чогось вульгарного чи такого, що суперечить моралі, ми не будемо допускати у стінах концертного залу, який колись був костелом, – пояснив у понеділок Тарас Демко у коментарі Tvoemisto.tv. – Тим не менше, ми розуміємо, що тут релігійна громада є офіційним суборендарем, тому під час концертів, наприклад, ми завжди закриваємо вівтар, як це і було раніше, адже люди сидять до нього спиною, і це може образити почуття вірян. Так само було і під час заняття з йоги».

Проте через кілька годин керівництво Львівського органного залу поширило у Facebook вибачення і пообіцяло не допускати таких ситуацій у майбутньому.

Нагадаємо, що у 1960-х роках у приміщенні колишнього римо-католицького костелу св. Марії Магдалини був створений Львівський органний зал. З 1998 року там відновила діяльність римо-католицька громада. Проте приміщення костелу досі перебуває у комунальній власності, а релігійні відправи відбуваються почергово зі світськими концертами класичної музики.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук