Військова академія у Львові вдруге розірвала договори з підприємцями через розслідування ЗМІ

У тендері на закупівлю продуктів за 4 млн грн переміг новостворений ФОП

Після публікацій антикорупційного сайту «Наші гроші. Львів» Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного уже вдруге розриває підписані з приватними підприємцями договори.

«Наші гроші. Львів» у четвер, 27 грудня, написали, що переможцем тендеру на постачання продуктів в Академію сухопутних військ за 4 млн грн є новостворений ФОП Володимир Семчакевич, який раніше не вигравав жодного тендеру.

«Це його перший тендер і перша значна сума угоди. Як доказ спроможності виконати угоду він надав лише два аналогічних договори. Обидва про поставку продуктів одній і тій самі особі Віталію Федику. Лише в першому випадку угода була з ФОП Віталій Федик на суму 176,44 тис. грн, а друга – на суму 289,9 тис. грн з ПП «Ліна-Захід», де Федик є власником та директором. Договори датовані 27 та 29 вересня 2018 року», – написали журналісти.

Лист керівника академії Павла Ткачука

Через кілька годин після публікації у редакцію «Наших грошей. Львів» надійшов лист від керівника академії Павла Ткачука, у якому було вказано, що 28 грудня угоду з підприємцем розірвуть.

«Формальних порушень в роботі тендерного комітету перевіркою не встановлено. Разом з тим, з огляду на недостатній досвід підприємця у постачанні заявленого обсягу продуктів харчування, існує ризик його неспроможності з якісного виконання договірних умов у повному обсязі. Національною академією було запропоновано розірвати угоду з підприємцем за згодою сторін», – йдеться у листі керівника Академії.

Нагадаємо, що це вже другий випадок, коли після публікацій «Наших грошей. Львів» Академія сухопутних військ розриває угоди з підприємцями.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук