Після розслідування ЗМІ Академія сухопутних військ розірвала майже мільйонну закупівлю

У тендері на закупівлю модульної конструкції для польової кухні взяли участь пов'язані підприємці

ЕкономікаСофія Лазуркевич, 30 листопада 20189922

У п’ятницю, 30 листопада, Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного розірвала угоду з приватним підприємцем Олександром Дмитренком на закупівлю модульної конструкції для польової кухні за 895 тис. грн. Про це інформує антикорупційний сайт «Наші гроші Львів».

Журналісти «Наших грошей. Львів» з’ясували, що у тендері на закупівлю модульної конструкції взяли участь приватні підприємці (Тетяна Горбата та Олександр Дмитренко) з фальшованими довідками. Обидва приватні підприємці працюють лише з Академією сухопутних військ.

«Чоловік Тетяни Горбатої, Вадим Горбатий, також зареєстрований приватним підприємцем, і адреса його реєстрації співпадає з адресою приватного підприємця Олександра Дмитренка – вони обидва прописані в місті Кам’янка-Бузька, в одній і тій самій квартирі на вулиці Миру», – вказано у матеріалі «Наших грошей. Львів».

Через кілька годин після публікації матеріалу на сайті до редакції «Наших грошей. Львів» надійшов лист за підписом керівника академії, у якому йшлось про розірвання підписаної угоди.

«Шановна редакція веб-порталу «Наші Гроші. Львів»! Цілком підтримую оцінку ситуації, яка склалась із укладанням договору на закупівлю зварної мобільної модульної конструкції для польової їдальні. Посадові особи відповідних служб академії провели детальне вивчення документів, поданих переможцем торгів, та встановили порушення, які унеможливлюють дію зазначеного договору. Мною прийнято рішення про розірвання цієї угоди. Проводиться вивчення обставин, що призвели до ситуації, викладеної у вашій публікації», – написав керівник академії, генерал Павло Ткачук.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук