АМКУ оштрафував дві фірми за змову під час тендеру на ремонт доріг у Львові

Компаніям заборонили брати участь у закупівлях протягом трьох років

ЕкономікаКатерина Родак, 26 листопада 20187661

Антимонопольний комітет України оштрафував на 64 тис. грн дві компанії за антиконкурентні дії під час тендеру на ремонт доріг у Сихівському районі. Компаніям зі спільним засновником та адресою також заборонили брати участь у закупівлях на три роки.

Нагадаємо, навесні 2018 року Сихівська районна адміністрація проводила торги на ремонт доріг та тротуарів за 7,8 млн грн. В одному з лотів торгів перемогла львівська фірма «Захід-автобуд», яка мала б ремонтувати дороги за 1,9 млн грн. Як з’ясували журналісти «Наші гроші. Львів», конкурентом «Захід-автобуд» на торгах виступила фірма зі схожою назвою – «Захід-трансбуд» з дорожчою на 19,5 тис. грн пропозицією. Журналісти з’ясували, що у цих двох фірм не лише схожа назва, але й спільний один із зановників - Михайло Чернявський.

Також виявилось, що директор «Захід-Трансбуд» Андранік Мгламян до жовтня 2017 року керував фірмою «Захід-Автобуд». Обидві фірми у тендерній документації вказали однакову адресу розташування. Окрім того, журналісти виявили, що Мгламян є власником та засновником ще однієї фірми з дуже схожою назвою – «Захід-Шляхбуд», яка виконувала ремонтні роботи для Сихівської адміністрації.

Після публікації «НГ. Львів» Сихівська райадміністрація та переможець «Захід-Автобуд» розірвали укладений договір. Водночас юристи Bihus.Іnfo та «Центру протидії корупції» звернулися до Антимонопольного комітету з вимогою провести перевірку цієї закупівлі.

АМКУ провів розслідування та виявив, що дві компанії дійсно вчиняли узгоджені антиконкурентні дії, щоб спотворити результати результати торгів. Як повідомили на сайті «НГ. Львів», за це АМКУ оштрафував «Захід-Автобуд» та «Захід-Трансбуд» на 64 тис. грн кожну. Ці компанії також не зможуть брати участь у торгах протягом наступних трьох років.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук