Акціонери «Скай Банку» думають про приєднання банку «Січ»

ЕкономікаРоман Ганкевич, 11 квітня 20182210
Акціонери «Скай Банку» думають про приєднання банку «Січ»
фото FinClub
«Скай Банк» має намір об'єднатися з банком «Січ»

Акціонери «Скай Банку», ключовим з яких є громадянин Казахстану Аріф Бабаєв, розглянуть питання про приєднання до фінустанови банку «Січ», що належить українцям Олегу Баланде і Валерію Раздорожному. Про це йдеться в оновленому порядку денному річних загальних зборів акціонерів «Скай Банку», які заплановані на 23 квітня, пише УНІАН.

«Доручити наглядовій раді «Скай Банку» провести переговори і відповідні заходи щодо банку «Січ» для вирішення питання про визначення шляхів реорганізації банку за спрощеною процедурою, визначеною Законом України «Про спрощення процедур реорганізації та капіталізації банків», - йдеться в проекті порядку в системі розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку.

Також в проекті є доручення правлінню банку про підготовку відповідних документів.

Як повідомлялося, Верховна Рада наприкінці березня 2017 року ухвалила закон «Про спрощення процедур реорганізації та капіталізації банків» №1985-VІІІ. Цей закон надає можливість усім банкам, що, зокрема, не потребують капіталізації, проводити реорганізацію за скороченою процедурою, термін якої скорочено до трьох-чотирьох місяців з півтора року.

Усім банкам також доступна спрощена процедура капіталізації за рахунок внесків акціонерів, за умови, що попередньо підтверджено джерело походження внесених коштів.

Крім цього, норми проекту надають можливість НБУ ухвалити рішення про відкликання банківської ліцензії без ліквідації юридичної особи. Дія закону обмежена до 1 січня 2020 року.

Першими відповідною можливістю скористалися «Експрес-Банк» (Київ) і «Індустріалбанк» (Запоріжжя). Процес їх об'єднання тривав чотири місяці після отримання відповідного дозволу НБУ.

«Скай Банк» (раніше – «Регіон-Банк») був заснований в 1991 році і на початок 2018 року обіймав 76 місце за обсягом активів серед 84 працюючих в Україні банків. У листопаді 2016 року Національний банк погодив придбання ключової частки акцій банку громадянину Казахстану Аріфу Бабаєву, після чого банк змінив найменування і сконцентрувався на розвитку IT-рішень в банківському секторі.

Банк «Січ» був заснований в 2011 році і на початок поточного року він займав 59 місце за активами серед працюючих банків.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук