АМКУ попередив lifecell і «Київстар» через неправдиву рекламу швидкісного інтернету

Реклама операторів, які оголосили себе лідерами 3G швидкості, може вводити клієнтів в оману

Операторів наразі попередили, проте штрафів не накладали

Антимонопольний комітет України рекомендує операторам мобільного зв'язку lifecell і «Київстар» прибрати з реклами формулювання щодо високої швидкості 3G-інтернету, як такі, що не можуть бути підтверджені фактичними даними і можуть вводити в оману споживачів. Про це йдеться в повідомленні прес-служби АМКУ.

Комітет зобов'язав операторів усунути причини виникнення порушень і утриматися від вчинення таких дій у майбутньому, а саме: не вживати формулювань, які не можуть бути підтверджені фактичними даними і можуть вводити в оману споживачів.

«Зокрема, формулювань: «національний лідер 3G покриття», «якісний 3G в уже більш ніж шести тисячах населених пунктів для 26 млн українців», «лідер 3G швидкості», мережа підтримує максимально можливу швидкість інтернету до 63,3 Мбіт/с», «лідер у швидкості мобільного інтернету 3G + в Україні» та інші», – повідомила державний уповноважений АМКУ Марії Процішен, інформують «Українські новини».

Оператор lifecell, в свою чергу, посилався на дослідження компанії InMind, яка надавала обґрунтування «лідерства», а також на те, що під «лідерством» мається на увазі не перший, а один з перших.

До слова, нещодавно АМКУ відкрив провадження проти трьох найбільших мобільних операторів – «Київстар», Vodafone і lifecell – за ознаками порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції.

Оператори запровадили чотиритижневі тарифні плани. Тобто замість календарного місяця в 30-31 день відтепер плату беруть за 28 днів. Таким чином у році «з'явився» додатковий місяць і відповідно абоненти замість 12 абонплат зобов'язані платити 13 разів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук