Аналітики оприлюднили дані про те, як поліція ловитиме порушників на єврономерах

Поліція вже почала користуватися новими повноваженнями, що їх їм надав Кабінет міністрів

Інформацію про порушників термінів перебування авто на єврономерах в Україні поліцейські вносять до системи «Рубіж». Ця система зчитує номер автомобіля і повідомляє, чи є він у базі розшуку. Після цього правоохоронці мають законні підстави зупиняти машини і карати водія.

Як повідомляє інформаційно-аналітична група AutoConsulting, таким чином за допомогою системи «Рубіж» патрульні поліцейські будуть зупиняти саме порушників, а не тих іноземців, хто перебуває в Україні в межах чинного законодавства.

Як відзначають аналітики, можливість відстежувати терміни перебування в Україні авто на єврономерах і застосовувати санкції до порушників поліція отримала постановою Кабінету міністрів.

Тепер поліція має доступ до митної бази «Інспектор-2006», в якій фіксуються всі авто, які перетинають кордон. Там же видно, в якому саме режимі в'їхав автомобіль: транзит або тимчасове ввезення на 1 рік.

Якщо авто перебуває в Україні в режимі тимчасового ввезення, то протягом 90 днів його необхідно зареєструвати в сервісному центрі МВС України в установленому порядку. Багато власників авто з єврономерами цю вимогу ігнорували.

Тепер патрульний екіпаж не тільки бачить термін перебування авто в Україні, а й має право виписати штраф в 255 грн при виявленні факту порушення. А повторне таке порушення може потягнути на позбавлення права керування на строк 3-6 місяців і навіть на конфіскацію авто.

Аналітики відзначають, що поліція вже почала користуватися новими повноваженнями.

У свою чергу повідомляється, що одна з груп, що об’єднує власників авто на єврономерах, вже закликала готуватися до масштабного страйку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук