Мер Львова запропонував створити спільний з областю інвестиційний офіс

У Львові триває Міжнародний економічний форум

ЕкономікаОрися Шиян, 31 жовтня1910
Мер Львова запропонував створити спільний з областю інвестиційний офіс
фото ЛМР
Очільникии міста і області впевнені, що Львівщина — безпечний та привабливий для інвестицій регіон

Сьогодні, 31 жовтня, у Львові розпочав роботу XIX Міжнародний економічний форум «Invest In Lviv Region». Протягом двох днів учасники ділитимуться досвідом у різних галузях. Львівська міська рада представить інвестиційні проекти, які можуть бути цікавими для інвесторів.

Міський голова Львова Андрій Садовий під час відкриття форуму розповів, що місто зараз веде перемовини з областю щодо створення спільного інвестиційного офісу, який би працював на залучення в регіон потужних іноземних та українських інвестицій.

«Це має бути одна потужна команда, яка повинна використовувати всі можливості в конкурентному світі, тому що сьогодні за інвестиції йде велика боротьба — і не тільки в Україні, але й у світі. Тому ми будемо створювати такі умови, щоб Львів і Львівська область давали найкращу пропозицію, і щоб інвесторів було не просто багато, а щоб вони були тут найкращі», — цитує міського голову прес-служба ЛМР.

За його словами, Львів — безпечний, комфортний та привабливий для інвестицій. Загалом Львівщина унікальна тим, що сюди можна безпечно інвестувати і отримати хороші прибутки.

Голова ЛОДА Маркіян Мальський підтвердив, що інвестиційний інтерес до Львівщини є одним із найбільших в Україні: «Інвестори відзначають, що Львівська область та місто Львів ‒ одні з найкращих у сфері якості ведення бізнесу, легкості ведення справ в Україні».

фото прес-служби ЛМР

Форум триватиме два дні — 31 жовтня та 1 листопада. Перший день охоплюватиме чотири блоки: «Аутсорсинг бізнес-процесів як інструмент динамічного розвитку економіки Львівщини», «Впровадження нових технологій. Еволюція промислового виробництва», «Індустріальні парки як прогресивний інструмент залучення технологічних компаній» і «Фінансові інструменти розвитку: світова практика та перспективи для України».

Завтра, 1 листопада, передбачені тематичні заходи у сферах агропромислового розвитку, експорту, туризму, міжнародної технічної допомоги та енергозбереження й відновлюваної енергетики. Зокрема, заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко презентуватиме напрацювання міста в напрямі розвитку конференц-індустрії, сфери ділової гостинності та туризму.

Мета Економічного форуму ‒ представлення України як безпечної території для ведення бізнесу, діалог між владою і бізнесом, активізація транскордонної співпраці, залучення інвестицій, встановлення корисних бізнес-контактів між українськими та зарубіжними діловими колами.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук