«Антонов» у 2019 році відновить виробництво літаків Ан-148, Ан-158 і Ан-178

Для виробництва цих літаків не будуть використовувати російських комплектуючих

ЕкономікаАндрій Стець, 8 лютого 20194330
Транспортний літак Ан-178

Державне підприємство «Антонов» у 2019 році збирається відновити серію випуску літаків Ан-148, Ан-158 і Ан-178. Про це повідомили прес-служба Мінекономрозвитку.

Як повідомляється, «Антонов» планує продовжити реалізацію програми імпортозаміщення (заміни російських комплектуючих на українські аналоги і комплектуючі з Канади, Китаю і США) і відновити серію випуску літаків.

Зазначається, що підприємства сфери літакобудування були звільнені від сплати ввізного мита та ПДВ на технічні прилади та обладнання для виробництва авіатехніки.

Відповідно до фінансового плану підприємства, в 2019 році «Антонов» планує отримати понад 6 млрд грн прибутку.

Крім того, «Антонов» планує в 2019 році підвищити зарплати співробітникам. Середня зарплата зросте до 15,7 тис. грн. Зростання зарплати становитиме 57,3% в порівнянні з 2018 роком.

Зазначимо, що у липні 2018 року повідомлялося, що «Антонов» і підрозділ компанії Boeing - компанія Aviall, підписали договір про загальні умови щодо взаємодії у виробництві літаків «Ан». Згідно з документом, американська компанія купуватиме і постачатиме для «Антонова» широку номенклатуру комплектуючих виробів для серійного літаків і забезпечувати їх післяпродажну підтримку.

А в середині січня державне підприємство «Антонов» заявляло про намір відновити виробництво важких транспортних літаків Ан-124 «Руслан».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук