Азаров пропонує підписати угоду про зону вільної торгівлі з ЄС у два етапи

Економіка7 лютого 20115801

Прем’єр-міністр України Микола Азаров висунув ідею підписати угоду про зону вільної торгівлі з Європейським Союзом за тими позиціями, які цілком узгоджені, а ті позиції, щодо яких триває дискусія, винести в наступну угоду. Про це він заявив під час зустрічі з чинним головою Організації з безпеки і співробітництва в Європі, Міністром закордонних справ Литовської Республіки Аудронюсом Ажубалісом.


 


Про це ZAXID.NET повідомили в Департаменті інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ.

«У мене зараз виникла пропозиція: давайте у цьому питанні рухатися поетапно», - відзначив Микола Азаров. За словами Глави українського Уряду, на сьогодні на 90% узгоджені позиції щодо угоди про зону вільної торгівлі з ЄС, а приблизно 10% - потребують подальшого обговорення. Тому Микола Азаров запропонував: «Можна підписати угоду на тих позиціях, на яких ми домовилися, а те, що не проговорено – продовжувати переговори».

Прем’єр-міністр підкреслив, що консенсусу з ЄС щодо підписання угоди про зону вільної торгівлі потребує, зокрема, питання, що стосується агропромислового сектору. «Нам хотілося б, щоб питання вирішувалися на принципах взаєморозуміння і рівності». Микола Азаров наголосив, що Україна має потужний агропромисловий потенціал, і це питання у переговорному процесі з ЄС є досить важливим. Разом з цим Глава Уряду зазначив, що Україна планує збільшити обсяги продовольчої продукції.

 

 

 

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук