Бальцерович і Міклош підготували пакет ключових реформ для України

ЕкономікаАндрій Стець, 16 вересня 20168320
Бальцерович і Міклош підготували пакет ключових реформ для України
Лєшек Бальцерович (ліворуч) та Іван Міклош завершили работу над пакетом реформ в Україні

Стратегічна група радників з підтримки реформ в Україні на чолі з Лєшеком Бальцеровичем і Іваном Міклошем 15 вересня завершила розробку пакету ключових реформ і передала його на розгляд президенту, Кабміну і Верховній Раді. Про це пише «Інтерфакс-Україна».

Пакет реформ написано на підставі плану дій уряду й інших програмних документів. Він включає найважливіші кроки, необхідні для посилення фіскальної та фінансової стабільності України, зменшення корупції, прискорення розвитку середнього бізнесу, поліпшення структури і діяльності державного апарату.

«У пакет реформ внесено пропозиції, що стосуються структури і процедур державного апарату: децентралізація, електронне адміністрування, реформа прокуратури та судової системи, антикорупція. Особливу увагу приділено публічним фінансам і структурним реформам, необхідним для зміцнення економічного зростання, включаючи приватизацію, дерегуляцію, демонополізацію, реформу енергетичного сектору і ринку газу, ринку землі. Також наведено пропозиції реформи охорони здоров'я», - йдеться в прес-релізі.

Офіційна презентація пакету пройде через два тижні, коли Стратегічна група радників з підтримки реформ отримає зворотний зв'язок від лідерів України.

Зазначимо, що Стратегічна група включає в себе 10 іноземних і українських фахівців під головуванням колишнього віце-прем'єра і міністра фінансів Польщі Лєшека Бальцеровича і екс-голови Мінфіну Словаччини Івана Міклоша. Група створена 18 квітня 2016 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук