Біля Перемишля поляки знайшли нові поклади газу

Знайдене родовище гарантує Польщі запаси газу на кілька десятиліть

СвітРоман Ганкевич, 9 лютого 20181
Біля Перемишля поляки знайшли нові поклади газу
фото PGNiG
Сировина має дуже високу якість: вміст метану у газі складає 98-99%

В околицях Перемишля на глибині понад 2 тисячі метрів під землею виявили нові поклади газу. Про це з посиланням на голову польського нафтогазового концерну PGNiG повідомляє «Польське радіо».

Як зазначається, знайдене родовище гарантує запаси газу на кілька десятиліть. Родовище поблизу Перемишля знаходиться в експлуатації вже 60 років, але нові поклади вдалося виявити завдяки інноваційним методам буріння. Сировина, яку видобувають у цьому родовищі, має дуже високу якість - вміст метану у ній складає 98-99%.

«Сейсмічні 3D-зображення принципово змінили наш погляд на геологічну будову родовища біля Перемишля. На цій підставі ми вирішили розконсервувати його, що дозволить використовувати нові залежі газу на наступні десятиліття», - прокоментував голова PGNiG Петро Возняк.

Свердловину глибиною 2030 метрів пробурили на початку цього року біля Уйковичів на північ від Перемишля. Газ з неї можна отримувати в кількості близько 150 кубічних метрів на хвилину. До кінця року PGNiG планує пробурити ще три свердловини.

До слова, Польща видобуває понад чотири мільярди кубометрів власного газу на рік, і для того, щоб експортувати надлишки газу, які можуть з'явитися після 2022 року (саме до цього року триває контракт польської компанії з «Газпромом»), вона будує газові з'єднання з сусідніми країнами, включаючи Словаччину, Литву, Чехію та Україну.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук