Бунт перевізників
Суспільство

Бунт перевізників

Компанія-перевізник погрожує спалити свої автобуси та влаштувати транспортний колапс у Львові

Н.О. Т.С., 18 грудня 2014 8294 1

Сьогодні працівники компанії - перевізника «Успіх БМ» прорвались на засідання сесії Львівської міської під гучні викрики та погрози підпалити автобуси, які ще зранку підігнали під стіни Ратуші. Вони також пообіцяли вже найближчим часом влаштувати у місті транспортний колапс, якщо мерія розірве з підприємством угоду про перевезення.

Директор компанії Юрій Мельник не розуміє, чому департамент житлового господарства та інфраструктури ЛМР прагне розірвати угоду з підприємством.

«Ми одна з найбільших компаній-перевізників у Львові, ми маємо 105 одиниць техніки, обслуговуємо 6 маршрутів, у нас працює понад 300 людей. Що я тепер маю робити з цим всім? З автобусами, які ми закупили?», - обурюється Мельник.

Він також заявив, що якщо міська влада не відкличе розірвання угоди на перевезення з компанією, він не зможе стримати людей, і вони підпалять автобуси під стінами мерії, а також влаштують у місті транспортний колапс.

Як пояснили у Львівській міській раді, на сьогодні між ТОВ «Успіх БМ» та департаментом житлового господарства та інфраструктури ЛМР триває судовий спір щодо обслуговування міських автобусних маршрутів.

Минулого року ТОВ «Успіх БМ» подало позов до департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР. Галицький районний суд задовольнив позов і заборонив мерії розривати угоду з перевізником та оголошувати конкурс з визначення нового перевізника на маршрутах №48, 49, 50, 51, 53. Згідно з рішенням суду, мерія також не мала права укладати та підписувати будь-які договори, в тому числі і тимчасові, надавати дозволи чи інші будь-які погодження, накази, спрямовані на надання будь-кому іншому права здійснювати перевезення на зазначених маршрутах.

У травні 2014 року розгляд справи було призупинено ухвалою Галицького районного суду, оскільки юристи мерії також подали позов до ТОВ «Успіх БМ», в якому вимагали визнати угоду з підприємством недійсною. А вчора, 17 грудня, провадження було відновлено за клопотанням мерії. Згідно з новою постановою суду, в задоволенні позову «Успіх БМ» до департаменту мерії відмовлено в повному обсязі.

За словами депутата ЛМР Валерія Веремчука, агресію людей викликала, насамперед, причина, через яку мерія хоче розірвати угоду з підприємством – три випадки порушення правил дорожнього руху водіями компанії. На думку Веремчука, такі причини є абсурдними.

В результаті сьогоднішньої акції перевізників за дорученням міського голови Андрія Садового створено робочу групу, до складу якої увійшли представники «Успіх БМ», керівники профільних департаментів та депутатських комісій. Вони домовились підписати мирову угоду. Зокрема, «Успіх БМ» має визнати провину стосовно недосконалості надання послуг. А міська рада повинна пролонгувати угоди на перевезення «Успіх БМ» до 30 грудня 2016 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Lossantos Lost 18 грудня 2014, 18:05

  ну в них хоч автобуси нормально Їздять і великі,чому наприклад не розірвати угоду з власниками маршрутів на яких інтервал мінімум по пів години(30,12),а то і взагалі не їздять
  складається враження що хтось з конкурентів задумав прибрати до рук прибуткові маршрути

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук