Міськрада та «Успіх БМ» домовились про мирову угоду

Робоча група з керівників профільних департаментів Львівської міськради, депутатських комісій, а також представників компанії-перевізника «Успіх БМ», які сьогодні увірвались до Ратуші з вимогою пролонгувати з ними угоди на перевезення, дійшли згоди і домовились підписати мирову.

«Після перемовин було вирішено, що і перевізник, і міськрада будуть працювати з повагою один до одного: перевізники визнали, що не надають якісних послуг на своїх маршрутах та дійсно неодноразово порушували умови договору на перевезення, а міськрада зобов'язалась підписати мирову угоду з «Успіх БМ», змінити умови договору, а до цього моменту не перешкоджатиме перевізнику здійснювати свої функції», – повідомив член робочої групи, депутат Львівської міськради Роман Федишин.

Зокрема, управлінці, депутати та перевізники домовились, що:

- «Успіх БМ» визнають провину стосовно недосконалості надання послуг;

-  міська рада пролонгує угоди на перевезення «Успіх БМ» до 30 грудня 2016 року;

- перевізник зобов'язується  разом з іншими компаніями-перевізниками надавати щоквартальний звіт на засіданні постійної депутатської комісії інженерного господарства, транспорту і зв’язку про стан надання послуг.

У міськраді натомість пообіцяли не чинити перешкод у проведенні конкурсу на маршрут 47А , відкликати листи до ТзОВ «Успіх БМ», в яких зазначено, що профільні департаменти ЛМР розривають угоди про перевезення з «Успіх БМ», а також укласти з підприємством мирову угоду.

Також управлінці вдосконалять договір на організацію перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування у частині порядку розірвання угоди.

Як повідомляв ZAXID.NET, сьогодні працівники компанії-перевізника «Успіх БМ» прорвались на засідання сесії Львівської міської під гучні викрики та погрози підпалити автобуси, які ще зранку підігнали під стіни Ратуші. Вони вмагали не розривати з ними угоди на перевезення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук