Чернівецького чиновника покарали за антисемітський допис у Facebook

«Жиди заверещать як свині», — написав посадовець ОДА у соцмережі

Посадовець Чернівецької ОДА став фігурантом антисемітського скандалу

Чиновнику Чернівецької обласної адміністрації оголосили догану за антисемітський вірш, опублікований ним на сторінці у мережі Facebook. Про це повідомив представник єврейської громади міста Ілля Хоч.

Зазначається, що на початку січня заступник начальника відділу туризму Чернівецької ОДА Сергій Крупко опублікував вірш на своїй сторінці, образивши єврейську громаду. У тексті допису було наступне: «Вовком хай завиють москалі, А жиди заверещать як свині. Нині свято на моїй землі, Коляда іде по Україні».

Опісля голова єврейської громади «Мір'ям» Ілля Хоч звернувся до голови обласної держадміністрації, вимагаючи покарати чиновника. Згодом в ОДА ухвалили рішення покарати заступника начальника відділу туризму.

У документі, який надіслали представникові єврейської громади з Чернівецької обладміністрації, зазначається, що «за поданням дисциплінарної комісії з розгляду дисциплінарних справ Чернівецької ОДА, за вчинення дисциплінарного проступку та дії, що шкодить авторитету державної служби, розпорядженням Чернівецької ОДА оголошено догану Крупку Сергію Степановичу – заступнику начальника відділу з питань туризму ОДА».

Лист-відповідь Чернівецької ОДА представникові єврейської громади

«Маємо надію, що це стане наукою для всіх, хто ще не позбавився ксенофобських поглядів! Єврейська громада завжди буде адекватно реагувати на таке ганебно явище!», – прокоментував це рішення Ілля Хоч.

Наразі зі сторінки посадовця допис із антисемітським змістом видалено. Сам Сергій Крупко поширення такого тексту пояснив помилкою.

«Шукав привітання у дорозі в машині з телефону та помилково не пересвідчившись в правильності скопійованого тексту розмістив даний пост. Десь на протязі години я побачив свою помилку та видалив пост. Буковина гостинний та туристичний край де не розділяють людей за національністю, віросповіданням чи іншими ознаками», – повідомив Сергій Крупко.

Водночас представники єврейської громади заявили, що очікують від Сергія Крупка особистих вибачень «на найближчому привселюдному зібранні єврейської громади, яке планується 1 березня 2018 року (Пурім)».

Як писав ZAXID.NET, у Чернівецькій обласній державній адміністрації посадовцям рекомендують активно користуватися соцмережею Facebook. Чиновникам радять публікувати «актуальну інформацію про роботу підрозділу виконавчої влади не менше двох разів на тиждень».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук