Chevron закрила своє представництво в Україні

Представництво «Шеврон Юкрейн Б. В.» (Chevron Ukraine B.V.) оголосило про припинення своєї діяльності в Україні.

Як йдеться в оголошенні представництва в пресі у вівторок, відповідне рішення рада директорів Chevron Ukraine B.V. прийняла 2 липня цього року, пише «Інтерфакс-Україна».

Будь-які інші подробиці у документі відсутні.

Як повідомлялося, Україна, компанія «Шеврон Юкрейн Б. В.» і ТОВ «Надра Олеська» 5 листопада 2013 підписали угоду про розподіл продукції (УРП) з видобутку вуглеводнів на Олеській площі (Львівська та Івано-Франківська обл.). Представництво Chevron Ukraine B.V. було зареєстровано в січні 2013 року.

Прогнозні ресурси Олеської площі оцінюються в 2980 млрд куб. м газу. Щорічний видобуток газу на цій ділянці може становити 5-10 млрд куб. м. Передбачалося, що Chevron на першому етапі (перші два-три роки) направить на сейсміку, розвідку і буріння свердловин близько $350 млн.

Проте потім з'явилася інформація про вихід американської компанії з проекту, а заступник глави Адміністрації президента України Валерій Чалий (якого нещодавно призначений послом в США) наприкінці грудня 2014 підтвердив інформацію про плани Chevron вийти з проекту з освоєння Олеської площі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук