Чотири музичні школи Львова отримали нові роялі престижних марок

Головні новини Львова 22.11Марічка Крижанівська, 22 листопада 2018, 17:24 761 0

Чотири роялі отримали музичні школи Львова №3, 5, 7 і 9. Відтепер на інструментах відомих світових марок юні таланти матимуть більше шансів удосконалюватися і перемагати на міжнародних конкурсах.

«Це – король, це наш діамант», – так викладачка фортепіано Любов Левицька величає новий рояль марки Kawai, який з'явився у школі мистецтв №5 на Сихові. Зізнається, п'ятдесят років чекала на такий інструмент.

«Ми їздимо на міжнародні конкурси, займаємо гарні призові місця і дуже шкода, що тільки там, на чужині, ми могли доторкнутися до клавіатури. Але є справедливість у світі і є Божа опіка, яка допомогла нам здобути цього короля», – розповіла Любов Левицька.

Учні вперше зіграли академконцерт на новенькому відполірованому роялі. Звуком задоволені.

У цій музичній школі на фортепіанному відділі вчиться 230 дітей. Потреба у такому якісному концертному роялі була велика. А тепер у них оригінальний японський інструмент марки Kawai. Його везли сюди саме з Країни сонця, що сходить.

«Це вважається елітним інструментом для професійних музикантів. Японія дуже піклується про стандарти своїх інструментів і не передає іншим країнам ліцензії. Тому всі сили були кинуті, щоб купити цей рояль», – повідомив Андріян Леськів, директор школи мистецтв №5.

Із міського бюджету Львова вперше виділили 3,5 млн грн на закупівлю музичних інструментів. За ці гроші придбали 4 роялі для музичних шкіл №3, 5, 7 і 9: два інструменти марки Zimmermann, а також по одному Kawai і Yamaha.

«Програма закупівлі музичних інструментів для мистецьких шкіл Львова була прийнята вперше за 25 років, а, можливо, навіть і більше, бо дуже давно не купувалися такі інструменти, як роялі», – розповіла начальниця відділу менеджменту закладів культури Львова Оксана Стельмах.

Із виділених грошей залишився ще понад мільйон. Кошти розподілять між музичними школами на придбання інших інструментів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук