Депутата Самбірської міськради оштрафували за незадекларований продаж сміттєвоза

Депутата Самбірської міськради із фракції БПП Ярослава Кузьмяка зобов’язали сплатити штраф у 1700 грн за те, що невчасно задекларував дохід від продажу сміттєвоза самбірському комунальному підприємству. Апеляційний суд залишив у силі постанову Самбірського міськрайонного суду від 24 липня, повідомили у прокуратурі Львівської області.

Встановлено, що депутат Самбірської міської ради Ярослав Кузьмяк у березні 2017 року продав СКП «Об’єднане» сміттєвоз Scania моделі «Р94 DB» 2002 року випуску за понад 1,09 млн грн. Сума доходу перевищувала поріг у 50 прожиткових мінімумів, тому він мав протягом десяти днів від дати отримання грошей, а саме до 24 березня, подати до Нацагентства з питань запобігання корупції декларацію про суттєву зміну у майновому стані.

Проте депутат Кузьмяк подав 25 березня річну декладерацію, у якій, зокрема, вказав придбаний ним у жовтні 2016 року сміттєвоз за 945 тис. грн, а декларацію про суттєві зміни у майновому стані він подав лише 14 червня, повідомили «Наші гроші. Львів», посилаючись на постанову суду.

Під час розгляду справи Кузьмяк свою вину визнав і пояснив, що «у 2016 році він придбав для потреб громади Самбора автомобіль марки «Scania» моделі «Р94 DB» (сміттєвоз), який оформив на себе, а потім безоплатно передав у користування комунальній службі міста». Через декілька місяців він продав його через аукціон комунальному підприємству.

Депутат просив суддю звільнити його від відповідальності через малозначність його порушення, а також врахувати, що він «постійно надає матеріальну допомогу окремим громадянам, установам, самбірській громаді та військовослужбовцям, які здійснюють захист держави на сході України», але це клопотання суддя не задовольнив.

Згідно з ProZorro, комунальне підприємство «Об’єднане» проводило відкриті торги із закупівлі сміттєвоза, за результатами яких переможцем став Ярослав Кузьмяк.

Додамо, Ярослав Кузьмяк є радником міського голови Самбора Юрія Гамара з житлово-комунальних питань на громадських засадах. І Кузьмяк, і його дружина – підприємці.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук