Депутати не прийшли на вечірнє засідання ВРУ

Депутати не прийшли на вечірнє засідання ВРУ
фото ZAXID.NET
Андрій Парубій закрив вечірнє засідання парламенту через відсутність більшості депутатів

Спікер Верховної Ради Андрій Парубій закрив вечірнє засідання парламенту через недостатню кількість нардепів на місцях. Про це інформує телеканал «112 Україна».

Як зазначається, під час реєстрації при відкритті вечірнього засідання близько 16:00 зареєструвалися 336 нардепів, проте Андрій Парубій висловив підозру, що це кількість карток під куполом, а не народних депутатів, що в результаті підтвердило особисте рейтингове голосування, яке показало присутність лише 169 нардепів на місцях. «Отже в залі 169 депутатів. Колеги, я більше не буду вмовляти. В зв'язку з тим, що немає необхідної кількості депутатів, я оголошую вечірнє засідання Верховної Ради закритим», - оголосив спікер і закрив засідання.

Парубій нагадав, що завтра о 10:00 годині він очікує всіх у залі. «Завтра буде заключний день нашої сесії. Завтра година уряду. Після години уряду будем закривати сесію», - сказав Парубій і назвав неприйнятним таке ставлення до роботи.

За його словами, на погоджувальній раді до нього постійно звертаються щодо багатьох законопроектів, а коли йдеться про прийняття рішень, в залі не вистачає кворуму і дисципліни для плідної роботи.

Зазначимо, сьогодні вранці у залі Ради зареєструвалися 340 нардепів. Їм вдалося надати службам з прав дитини права юрособи та визначити мінімальну кількість робітників таких служб з розрахунку на кількість дітей; ратифікувати Європейську угоду про міжнародне дорожнє перевезення небезпечних вантажів (ДОПНВ), а також надати можливість збройним силам інших держав брати участь у військових навчаннях на території України у 2017 році.

Парубій спробував висунути на голосування законопроект про Конституційний суд, який стоїть у порядку денному на сьогодні, але його ініціативу не підтримали. Також депутатам не вдалося прийняти ряд освітніх законопроектів, зокрема ВРУ відхилила документ, який би дозволив захистити дисертації випускникам аспірантури або докторантури протягом 4 років, а не одного, якщо вони завершили навчання до вересня 2014 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук