Депутати виселять перший приватний готель Львова
Економіка

Депутати виселять перший приватний готель Львова

«Замок Лева» виставлять на конкурс

Назарій Тузяк, 27 січня 2016 5268 13

Перший у Львові приватний готель «Замок Лева», заснований ще у 1991 році, може припинити існування. Львівська облрада має намір виставити на відкритий конкурс право оренди двох розкішних історичних вілл на вулиці Глінки, де розташований «Замок Лева». Депутати переконані, що готель платить за оренду вілл надто мало.

Рішення комісії ЛОР з питань комунального майна, прийняте на засіданні 26 січня, передбачає, що готель має звільнити дві споруди на вул. Глінки, 7 та 9. Втім, власник «Замку Лева» впевнений, що має право орендувати ці будівлі ще упродовж наступних 13 років.

«В умовах договору є пункт, в якому сказано: якщо сторони не звертаються з якоюсь ініціативою до 1 грудня, то цей документ автоматично вважається продовжений на той же термін, на який був укладений попередній. У 2002 році ми уклали договір оренди до 2015 року, тобто зараз він мав би автоматично продовжитися ще на 13 років», - пояснив ZAXID.NET директор готелю «Замок Лева» Володимир Ткачук.

Про ініціативу виставити на конкурс приміщення, в яких розташований готель, Володимир Ткачук дізнався від ZAXID.NET - управління комунального майна попередньо не повідомляло йому про наміри.

«Зараз депутати не мають права цього робити, бо це буде порушенням умов договору і суд їх поставить на місце. Якби не той пункт у договорі, то їм треба було б до 1 грудня попередити нас про свої наміри», - переконаний Володимир Ткачук.

За словами керівника управління майном спільної власності Львівської облради, ЛОР не отримувала від готелю заяви на продовження договору, а тому як власник приміщень може сама вирішувати, що робити з приміщеннями на Глінки.

«Термін оренди цих приміщень закінчився 31 грудня 2015 року. Депутатська комісія під час засідання 26 січня вирішила виставити їх на комерційний конкурс оренди - приміщення винайматиме той, хто запропонує найвищий розмір плати», - пояснив ZAXID.NET керівник управління майном спільної власності Львівської облради Микола Бандра.

«Окрім того є ще й додатковий нюанс: якщо на момент закінчення терміну договору оренди з часу оцінки майна пройшло більше трьох років, то потрібно робити нову оцінку і, відповідно, вже згідно неї можна укладати договір. А оцінка цих приміщень робилася або дуже давно, або взагалі не робилася», - додає Микола Бандра.

Готель «Замок Лева» відкритий ще у 1991 році. Із того часу він кілька разів переукладав договір оренди на історичні будинки по вул. Глінки, 7 і 9. Зараз готель займає 874 м2, виплачуючи за оренду комунального майна 17 000 грн щомісяця (близько 19,5 грн/м2).

У 2008 році управління комунального майна ЛОР через суд намагалося збільшити орендну плату, однак суд не задовольнив того позову.

Тризірковий готель «Замок Лева» розташований у двох історичних будівлях. Тут 13 номерів, ціни на які коливаються від 660 до 945 грн за особу. На Booking.com готель оцінений у 8,8 балів із 10 можливих. Власниками «Замку Лева» є двоє львів'ян - Володимир Ткачук та Роман Карачевський.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук