Депутати збільшили бюджет Львівської області на 598 млн грн

На ремонти доріг в області планується витратити 352 млн грн

ЕкономікаНазарій Тузяк, 22 вересня 20154290

Депутати Львівської облради сьогодні, 22 вересня, під час пленарного засідання внесли зміни до обласного бюджету 2015 року. Зокрема збільшили дохідну частину бюджету на 598,4 млн грн і на стільки ж збільшили суму видатків. За таке рішення проголосувало 69 депутатів.

Очікується, що обласний бюджет отримає 236 млн грн в межах офіційних трансфертів і ще 362,4 млн грн від податкових надходжень. Зокрема у бюджет заклали 300 млн грн, які, як прогнозується, область має отримати від перевиконання митних платежів. Ці кошти мають спрямовуватися виключно на ремонт доріг.

У бюджеті також передбачили 4 млн грн на програму допомоги дітям загиблих у зоні АТО військовослужбовців та ще 12 млн грн на одноразові виплати демобілізованим із зони АТО. Нагадаємо, ці дві програми депутати прийняли під час попереднього засідання облради, однак оскільки у ЛОДА не мали грошей на їх реалізацію, то пропонували виділити необхідні кошти під час наступного перегляду бюджету.

Втім, після засідання бюджетної комісії, яке відбувалося напередодні сесії, і пленарного засідання необхідні кошти таки прописали у проекті рішення.

Загалом більшість уточнених видатків обласного бюджету стосуються виплати зарплат працівникам освіти (20 млн) та сфери охорони здоров'я (21,2 млн грн), ще 167,7 млн грн складає субвенція з держбюджету на виплати допомоги сім'ям із дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства.

За словами директора департаменту фінансів Львівської ОДА Олега Демківа, наступний перегляд бюджету можливий вже у першій декаді жовтня.

«Якщо збережеться динаміка перевиконання бюджету, то ми готові уточнювати бюджет наступного разу у жовтні або листопаді. Зараз, за підсумками 8 місяців, є перевиконання на 62,3 млн грн», – пояснив Демків.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук