ЛОДА не має коштів на одноразові виплати демобілізованим із зони АТО

На прийняту минулого тижня програму допомоги демобілізованим кошти виділять у жовтні або листопаді

СуспільствоНазарій Тузяк, 21 вересня 20155010

У змінах до бюджету, які завтра, 22 вересня, прийматиме Львівська обласна рада, не буде передбачено коштів на програму допомоги демобілізованим із зони АТО військовослужбовцям. Про це ZAXID.NET розповів директор департаменту фінансів Львівської ОДА Олег Демків.

«Програма є, але її потрібно доопрацьовувати. По-перше, уточнювати саму назву і, відповідно, контингент тих, хто буде отримувати цю допомогу. Потрібно визначитися, скільки людей отримуватимуть гроші. Ми пропонуємо не включати до цього списку членів сімей, бо це потягне занадто багато витрат. По-друге, потрібно добре провести «інвентаризацію» цих осіб, адже маємо і тих, хто йшов у добровольчі батальйони. Відтак наш департамент пропонує передбачити, що кошти на цю програму виділять при наступному уточненні бюджету. Воно обов'язково буде або у жовтні, або, найпізніше, у листопаді. До того часу якраз завершаться усі підготовчі процеси, органи соцзахисту складуть перелік тих осіб і ми тоді матимемо ресурс», - розповів Олег Демків.

За його словами, кошти на цю програму пізніше знайдуть, оскільки кожного місяця бюджет перевиконується. «Уже в жовтні будуть кошти. У нас щомісяця є перевиконання на 10-15 млн грн, тому в жовтні-листопаді ми б могли профінансувати цю програму. Це й будемо завтра пропонувати депутатам», - пояснив Демків.

Нагадаємо, минулого тижня депутати Львівської облради з подачі ВО «Свобода» прийняли програму допомоги дітям загиблих у зоні АТО військовослужбовців, що потребує виділення з бюджету 4 млн грн до кінця року, а також проголосували за програму виплати одноразової допомоги демобілізованим військовослужбовцям, на яку в 2015 році потрібно 27 млн грн.

Завтра, 22 вересня, одним із ключових питань на сесії Львівської обласної ради будуть зміни до бюджету. Депутати мають збільшити його видаткову частину на 595,4 млн грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук