Демобілізованим із зони АТО на Львівщині виплатять допомогу у розмірі 3 тис. грн

СуспільствоНазарій Тузяк, 15 вересня 20155060

Демобілізованим із зони АТО на Львівщині виплатять разову допомогу розміром 3 000 грн. Це передбачено програмою підтримки демобілізованих воїнів, яку сьогодні, 15 вересня, прийняли депутати Львівської облради. За таке рішення проголосували 75 депутатів.

«Зараз, повертаючись із війни, люди можуть отримати одноразову грошову допомогу у розмірі 1 400 –1 680 грн. Зважаючи на те, що протягом першого півріччя до обласного бюджету надійшло на 20% більше податків та зборів, ніж було заплановано, а це майже 60 млн. грн, а також те, що у резервному фонді є понад 28 млн. грн, то фінансовий ресурс для цього у нас є достатній», – заявив під час обговорення програми депутат Йосип Ситник.

За його словами, загалом на реалізацію програми буде потрібно близько 27 млн гривень. Це у тому випадку, якщо Львівщина до кінця року виконає плани з мобілізації, відправивши до війська 9 000 осіб. Втім, на виплату одноразової допомоги тим, хто вже був демобілізований, потрібно близько 12 млн грн.

За словами Ситника, зараз на Львівщині є 4,5 тисячі демобілізованих осіб.

Щоправда до наступного тижня депутати облради ще доопрацьовуватмуть цю програму, аби узгодити її із подібними документами та збільшити розмір одноразової виплати демобілізованим. Планується створення робочої групи, яку має очолити голова бюджетної комісії ЛОР Ярослав Качмарик. Зміни до ціє програми мають розглянути під час наступного пленарного засідання.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук