Домовленості про звільнення Савченко зірвалися, – сестра Надії

Домовленості про звільнення Савченко зірвалися, – сестра Надії
фото EPA
Надія Савченко

Домовленості про звільнення ув’язненої в Росії української льотчиці та народного депутата Надії Савченко зірвалися, заявила її сестра Віра Савченко.

«Доки «політики «формують» коаліцію», зірвалися домовленості про головну цінність Європи – людське життя! Порошенко, Путін поверніть Надю!», – написала 11 квітня сестра ув’язненої на своїй сторінці в Facebook.

У коментарі агентству «Інтерфакс-Україна» вона уточнила, що йдеться про зрив домовленостей про звільнення її сестри. «Так, моя інформація така», – сказала Віра Савченко, пославшись на власні джерела.

Сестра утримуваної в РФ українки звинуватила політиків у піарі довколо ситуації з Надією Савченко та відсутності реальних кроків, спрямованих на її звільнення.

«Тому що треба спочатку забрати людину, а потім піаритися і розповідати, що вона через тиждень буде. Забирайте, а потім будете піаритися, селфі робити», – сказала Віра Савченко.

Вона також повідомила, що в понеділок в ростовському СІЗО, де утримується Надію Савченко, були українські консули. Сама ж українська льотчиця, яка відновила сухе голодування 6 квітня і наполягала, щоб доступ до неї мали лише українські чи європейські лікарі, «попросила вже російських медиків взяти аналізи, бо ніяких німців і українців не дочекаєшся».

Також на своїй сторінці в Facebook Віра Савченко закликала небайдужих інтернет-користувачів організувати «Твіттер-шторм», щоб потрапити в топ «Твіттера» і таким чином акцентувати увагу на стані Надії Савченко.

«Закликаю всіх писати пости про Надію Савченко і додавати # ПорохВТебеЕДоба. Мета: потрапити в топ «Твіттера», тоді нас побачать», – зазначила вона.

Раніше в понеділок Віра Савченко написала на своїй сторінці в Facebook, що її сестра дала згоду на те, щоб медики поставили їй крапельницю. «... Її прокапали. Скоро, напевно, ляже в лікарню. Прийняла душ. Сьогодні буде у Наді медогляд». (прокапали з її згоди)», – написала сестра утримуваної в ростовському СІЗО Надії Савченко.

Тим часом, у прес-бюро ФСВП Росії повідомили, що Надія Савченко погодилася на регулярні медичні огляди, і заявили, що стан її здоров'я лікарі вважають задовільним.

«Вчора Надія Савченко дала свою письмову згоду на проведення регулярних медичних оглядів, і почала отримувати підтримувальну терапію», – йдеться в повідомленні прес-бюро, що надійшов у понеділок до «Інтерфаксу».

У ньому наголошується, що за результатами обстеження стан здоров'я українки оцінюється як стабільний, задовільний, «вона перебуває під динамічним наглядом медичних працівників».

«На сьогодні заплановано чергове медичне обстеження Н.Савченко. За результатами проведення огляду та клініко-інструментальних досліджень лікарський консиліум повторно оцінить стан її здоров'я», – йдеться в повідомленні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук