Доповідь про злочини Росії на Донбасі передали до суду в Гаазі

СуспільствоАндрій Стець, 22 квітня 20165711
Доповідь про злочини Росії на Донбасі передали до суду в Гаазі

Доповідь про злочини росіян, скоєні на Донбасі в 2014 році, передано до Міжнародного кримінального суду в Гаазі. Про це повідомила депутат польського Сейму, заступник голови комісії нижньої палати парламенту у закордонних справах Малгожата Госєвська на своїй сторінці у Facebook.

«Докази російських воєнних злочинів, скоєних в Україні, подано. Деталі згодом», - написала Госєвська.

Раніше польський політик заявляла, що нещодавні презентації доповіді про злочини Росії на Донбасі в Європарламенті, а також у Верховній раді викликали значний резонанс, зокрема у Росії.

«Презентація звіту у Брюсселі викликала резонанс в Росії. Вони дуже серйозно сприйняли цей документ, їх це вразило, адже такі свідчення не можуть не вразити», - сказала вона.

Зазначимо, що доповідь «Російські військові злочини в Східній Україні в 2014 році» польський депутат Малгожата Госєвська опублікувала 18 грудня 2015 року. Документ, створений за підтримки волонтерів, стосується дій російських солдатів і проросійських бойовиків на території Східної України. Крім того, в тексті згадуються кілька подій, що відбулися в Криму і в Росії, куди вивозили полонених.

Рапорт укладено на базі більш ніж 60 інтерв'ю, які польські експерти провели з полоненими. Мова йде про такі злочини, як позбавлення волі, фізичні та психічні тортури, пограбування і вбивства. Частина матеріалів вражає своєю жорстокістю.

У документі 153 сторінки. У тексті доповіді відзначалося, що на основі вхідних у нього матеріалів буде подано повідомлення в Міжнародний кримінальний суд в Гаазі.

Рапорт складено у двох мовних версіях – польській та англійській.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук