Дорогі мої хлопчики, я нікуди не подінуся

БлогиПарасковія Дворянин , 5 квітня 2017 2297 2
Парасковія Дворянин
Депутатка Львівської облради від «Самопомочі». Перший заступник голови Львівської облради у 2015-2017 рр.

Моя звернення до колег-депутатів, які сьогодні скликали позачергову сесію, щоб усунути мене з посади першого заступника голови Львівської облради.

Шановні колеги!

Так склалося в моєму житті, що я ніколи не боролася за жодну посаду, мене завжди довго переконували цю посаду обійняти. Я сьогодні чула багато на свою адресу компліментів, і чула про те, що я сильна жінка.

Сьогодні я хочу процитувати слова ще сильнішої жінки, яка свого часу змінила Британію. Вона називається Маргарет Тетчер. Вона казала: «Ті, хто мене критикують, якщо ви бачили, як я іду хвилями Темзи, сказали б, що це через те, що я не вмію плавати».

Інший теж потужний політик говорив про силу безсилих. Це чеський президент Вацлав Гавел, який змінив Чехію. Він також говорив про те, що немає гіршої консолідації, аніж консолідація побудована на страху і залежності.

Я завжди відважно і відверто з вами говорю. В цьому залі багато страху і залежності. Я вас розумію, як людина, як жінка. Жодну справу не можна виправдати політикою. Особливо розправу над людиною, над колегою, над жінкою.

Але я тут не для того, щоб бідкатися. Я вважаю за честь сьогодні, що мене знімають через мою принципову позицію.

Дорогі мужчини в цьому залі, ті хто проголосував проти і утрималися. Ви сьогодні продемонстрували, що ви справжні чоловіки.

Дорогі мої хлопчики, я нікуди не подінуся з цього залу. Я буду стояти на тих самих позиціях, на яких стояла завжди, і наша фракція не буде голосувати на догоду комусь.

Те, що ви сьогодні зробили, вам з тим жити.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук