Депутати ЛОР звільнили з посади першу заступницю голови облради Парасковію Дворянин

СуспільствоНазарій Тузяк, 5 квітня 201722162
Депутати ЛОР звільнили з посади першу заступницю голови облради Парасковію Дворянин
Парасковія Дворянин залишиться депутаткою ЛОР, а заступником голови облради стане депутат з іншої фракції

Депутати Львівської облради проголосували за дострокове припинення повноважень першої заступниці голови ЛОР Парасковії Дворянин. Таке рішення під час позачергового засідання підтримали 53 депутати.

Парасковія Дворянин залишиться депутаткою облради, а заступником голови ЛОР стане депутат з іншої фракції. Нового першого заступника голови облради виберуть на цьому ж засіданні ЛОР.

Позачергову сесію облради скликали на вимогу депутатів із п'яти фракцій для розгляду шести питань. Перед сесією представники «Самопомочі» заявляли, що це засідання скликали виключно для того, аби усунути з посади Парасковію Дворянин. Напередодні сесії голова ЛОР Олександр Ганущин заявив, що питання відставки першої заступниці виникло через незадоволення діями фракції «Самопоміч».

«Є позиція політична. Вона вже неодноразово фіксувалася представниками медіа, починаючи з грудня місяця, стосовно незадоволення окремими діями фракції «Самопоміч» у Львівській обласній раді. Тому, я думаю, ні для кого не будуть несподіванкою питання, котрі можуть виникнути стосовно довіри чи недовіри до представника «Самопомочі» в президії», – пояснив голова обласної ради Олександр Ганущин.

Під час свого звіту Парасковія Дворянин заявила, що на неї неодноразово чинили тиск і дорікали за те, що фракція «Самопомочі» неправильно голосує. Зокрема під час обговорення звіту першої заступниці деякі депутати дорікали Парасковії Дворянин за те, що «Самопоміч» покинула сесійну залу під час прийняття обласного бюджету. Керівник депутатської комісії з питань бюджету, депутат з фракції БПП Олег Домчак заявив, що на своїй посаді Парасковії Дворянин не вдалося розділити обов'язки заступниці голови ЛОР та депутатки від «Самопомочі».

Водночас депутати від фракцій «Батьківщини» та «Свободи» заявили, що не голосуватимуть за звільнення Парасковії Дворянин.

«Наша фракція не буде брати в цьому процесі участі. Оцією сьогоднішньою подією ви втрачаєте повагу як інституція, Львівська обласна рада понижує собі рейтинг як інституція», – заявив Руслан Кошулинський.

Депутати підтримали пропозицію голови фракції «УКРОП» Петра Жукровського, який запропонував визнати роботу Парасковії Дворянин незадовільною і достроково звільнити її з посади першої заступниці голови облради. Таку пропозицію під час таємного голосування підтримали 53 депутати, ще 3 депутати проголосували проти цього, а 7 утрималося при голосуванні. Члени фракції «Самопомочі» відмовилися брати участь в голосуванні.

Іншим голосуванням депутати призначили першим заступником голови ЛОР керівника фракції «Народний контроль» Андрія Білоуса. За таке рішення під час позачергової сесії облради проголосували 55 депутатів.

Звільнення Парасковії Дворянин уже прокоментував лідер «Самопомочі» Андрій Садовий, який назвав депутатів облради «морально слабкими людьми».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук