Звільнення першого заступника ЛОР Парасковії Дворянин відбулось з порушеннями

Головні новини Львова 05.045 квітня 2017, 16:59 1051 3

Голосування про зняття з посади першого заступника голови Львівської облради Парасковії Дворянин та обрання на це місце представника «Народного Контролю» Андрія Білоуса відбулося з порушенням двох законів України та регламенту обласної ради. Про це заявив голова комісії ЛОР з питань регламенту Роман Кізима.

За його словами, у двох поспіль голосуваннях 5 квітня депутати облради порушили закон «Про місцеве самоврядування», закон «Про доступ до публічної інформації», а також регламент Львівської обласної ради.

Зокрема, під час розгляду питання про звіт першого заступника було змінену процедуру розгляду питання. «Звіт і його оцінка – це одне питання, звільнення з посади – інше. Організатори сьогоднішнього судилища над Парасковією Дворянин повинні були зареєструвати окремий проект рішення, який мав розглядатися за іншою процедурою», – пояснює Роман Кізима, депутат фракції «Самопоміч», голова комісії регламенту та антикорупції.

Крім того, депутати допустилися помилки ставлячи оцінку звіту Парасковії Дворянин. Оцінка звіту мала іти окремим пунктом і бути проголосованою за звичною процедурою. Згідно регламенту обласної ради, лише питання про усунення з посади повинно відбуватися таємно.

Не менше порушень здійснено при обранні нового першого заступника голови облради Андрія Білоуса. «Проект рішення про призначення заступника не був зареєстрований, не був опублікований на сайті обласної ради, а комісія з питань законності розглянула його лише після голосування за основу. Це ґвалтування законодавства, в якому фракція «Самопоміч» відмовилася брати участь і публічно заявила про порушення під час сесії», – додає Роман Кізима.

«Крім того нам стало відомо, що кожна фракція мала свій значок для таємного голосування. Так при підрахунку організатори сьогоднішнього дійства могли зрозуміти, скільки голосів кожна фракція віддала за злочинне голосування», – наголосив Роман Кізима.

Як уже повідомляв ZAXID.NET, 5 квітня депутати Львівської облради більшістю голосів звільнили з посади першого заступника голови ЛОР Парасковію Дворянин з «Самопомочі», обравши натомість на її місце депутата від «Народного контролю» Андрія Білоуса.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук