Дві львівські фірми оштрафували на ₴272 тис. за змову на тендерах пустомитівської лікарні

ЕкономікаНазарій Тузяк, 4 грудня 20178561

Антимонопольний комітет оштрафував дві львівські компанії за змову на тендерах Пустомитівської районної лікарні. Йдеться про два випадки, що сталися ще у 2015 році, коли Пустомитівська районна лікарня оголосила закупівлю шприців та матеріалів для рентгенологічних досліджень. Обидва рази на тендер подалися лише дві фірми, які, як з'ясували у АМКУ, надали ідентичні документи, що свідчить про змову компаній.

В оприлюднених 1 грудня львівським відділенням Антимонопольного комітету України рішеннях вказано, що компанії ТзОВ «Галич-Мед» та ТзОВ «Торговий дім "Медсервіс"» подавали на тендери документи, завірені одним і тим же нотаріусом; довідки про несудимість були отримані в один день і мали послідовні порядкові номери (тобто отримані одна за іншою); попри відсутність шаблонів компанії подали однакові за формою заявки та описи пропозицій; у деяких документах був вказаний спільний номер телефону. Ці та низка інших особливостей, яких за нормальних умов не мало б бути, дозволили АМКУ припустити, що учасники на тендерах вступили в змову.

Цікаво, що на обох тендерах Пустомитівська лікарня обирала пропозицію ТзОВ «Торговий дім "Медсервіс"».

Враховуючи, що це перше таке порушення з боку цих компаній, львівське відділення АМКУ вирішило накласти на них мінімальний штраф у 68 тис. грн. При цьому, зважаючи на те, що АМКУ розглядав одразу дві різні справи щодо цих компаній, то в підсумку кожна з них має сплатити по 136 тис. грн.

Зазначимо, згідно з даними аналітичної системи YouControl, власницею ТзОВ «Галич-Мед» є львів'янка Любов Ковальчук, а ТзОВ «Торговий дім "Медсервіс"» належить львів'янину Володимиру Тиховичу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук