Двоє російських поліцейських попросили в Україні політичного притулку

Поліцейські стверджують, що в Росії їх переслідують через боротьбу з наркозлочинністю

У пункті пропуску Гоптівка, який розташований у Харківській області, до українських прикордонників звернулися двоє росіян із проханням надати їм політичний притулок в Україні.

«Ці громадяни є діючими співробітниками органів внутрішніх справ РФ, яких переслідують у Росії за принципову позицію щодо протидії злочинності. Причиною, що спонукала їх просити політичного притулку в Україні, стало переховування від переслідування у зв’язку з їх службовою діяльністю... Росіяни пояснюють, що особи, які потрапили в поле їхнього зору як співробітників поліції РФ, є стійким злочинним угрупованням, що розповсюджує наркотичні речовини, з чіткою та розгалуженою системою зв’язків серед високопосадовців різного рівня у владних структурах РФ», – повідомила Державна прикордонна служба України.

За словами росіян, котрі попросили притулку, вони стали жертвами переслідування впливових осіб через те, що намагалися протидіяти розповсюдженню наркотичних речовин у аптеках на ділянці своєї відповідальності. Вони також стверджують, що стосовно них на території РФ внутрішня безпека МВС РФ сфабрикувала замовну кримінальну справу, яку розслідує Слідчий комітет.

«Не сподіваючись на справедливе розслідування у зв’язку із замовленням “згори”, вони прийняли рішення втекти з РФ в Україну. За словами росіян, друзі повідомили їм, що існує реальна загроза їхній свободі, здоров’ю та навіть життю. Наразі проводяться відповідні перевірочні заходи щодо об’єктивності наданої інформації», – зазначила Державна прикордонна служба України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук