Фінляндія видала повний комплект дозволів на «Північний потік-2»

Раніше усі дозволи на будівництво газопроводу в обхід України видала Німеччина

СвітВолодимир Пиріг, 12 квітня 20183580
Фінляндія дозволила будівництво «Північного потоку-2»

Регіональне адміністративне управління Південної Фінляндії видало дозвіл відповідно до закону про воду на будівництво газопроводів Nord Stream-2 у виключній економічній зоні (ВЕЗ) країни. Таким чином, у 374-кілометровій фінській ВЕЗ труби пройдуть у 20-метровому коридорі, поблизу від вже прокладеного газопроводу Nord Stream.

Раніше, 5 квітня, міністерство економіки і зайнятості Фінляндії надало дозвіл на будівництво газопроводу Nord Stream-2 виключній економічній зоні держави. Таким чином «Північний потік-2» отримав усі необхідні дозволи від цієї країни, повідомила прес-служба компанії «Nord Stream 2 AG».

Нагадаємо, раніше компанія «Nord Stream 2 AG», яка займається будівництвом цього транзитного газопроводу, отримала всі необхідні дозволи у Німеччині. Наразі тривають процедури отримання дозволів в інших країнах уздовж маршруту газопроводу – Швеції, Росії та Данії.

«Північний потік-2» призначений для транзиту до Європи російського газу в обхід України. Зараз Європа отримує російський газ через українську газотранспортну систему. Пропускна здатність «Північного потоку-2» після його повного запуску складе 55 млрд куб. м газу, в той час як, наприклад, минулого року до Європи через Україну Росія доставила 93 млрд куб. М газу.

Противники проекту – зокрема Польща, країни Балтії та Данія – стверджують, що «Північний потік-2» збільшить залежність ЄС від російського «Газпрому», який вже постачає близько третини об’ємів газу в ЄС.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук