Медіахолдинг Ахметова оголосив про закриття щоденної газети «Сегодня»

Останній друкований випуск газети «Сегодня», яка виходила з 1997 року, вийде 27 вересня

Медіахолдинг Ахметова оголосив про закриття щоденної газети «Сегодня»
Однією з причин припинення випуску щоденої газети «Сегодня» називають практичну відсутність системи збуту друкованої преси в Україні

«Медіа Група Україна», яка входить до холдингу СКМ Ріната Ахметова, вирішила зупинити випуск щоденної суспільно-політичної газети «Сегодня». 27 вересня вийде останній номер газети.

В медіахолдингу запевнили, що продовжать надавати інформацію на сайті і в теленовинах. Компанія аргументувала своє рішення тим, що світовий медіаринок розвивається і глобально рухається в бік цифрових мас-медіа.

«В Україні ці процеси супроводжують наші локальні особливості: система збуту друкованої преси практично зруйнована, друк дорожчає у валютному вираженні, і тенденція до подорожчання збережеться», - зазначив директор «Медіа Групи Україна» Євген Бондаренко.

Як зазначив генеральний директор «Сегодня Мультимедіа» Андрій Романенко, за останні 9 років средньотижневе охоплення газет знизилося на 52%. У той же час охоплення в інтернеті зросло на 60%.

Газета «Сегодня» видавалася в Україні щодня з 1997 року. Заявлений сукупний тираж видання становив 230 тис. примірників. Повнокольорове видання, виходить регіональними випусками в містах: Київ, Одеса, Харків та Дніпро, а також національним випуском, який поширюється на всій іншій території України

У різний час редакторами видання були такі скандальні особи як Ігор Гужва та Олесь Бузина. Видання неодноразово критикували за антиукраїнський характер та недостовірність публікацій та за недобросовісну рекламу, особливо під час президентських виборів. «Сегодня» звинувачували у друці матеріалів, які свідомо очорнювали конкурентів бизького соратника Ріната Ахметова – четвертого президента України Віктора Януковича.

До слова, «Укрпошта» планує підвищити тарифи для редакцій на приймання та доставку друкованої періодики на 12-15%. Нові ціни мають почати діяти вже цієї осені – на передплату на 2020 рік. У Національній спілці журналістів такий крок назвали свідомим знищенням друкованої преси.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук