Генштаб роз'яснив інформацію про премії та дисциплінарні штрафи в ЗСУ

СуспільствоАндрій Стець, 25 лютого 20166900

Премія становить значну частину виплаченого грошового забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України, а командири підрозділів мають право зменшувати її розмір, якщо солдат має дисциплінарні стягнення. Про це розповів спікер Генштабу Владислав Селезньов на сторінці відомства в соціальній мережі Facebook.

За його словами, за одне зняте стягнення «догана», боєць отримує 90% премії, за одне стягнення «сувора догана» - 80%, два незнятих стягнення («догана» або «сувора догана») - 60%. При трьох стягненнях виплачується лише половина премії.

Виплата премій військовослужбовцям

Роз'яснення щодо виплати премій. У збільшеному грошовому забезпеченні, яке військовослужбовці отримують з 2016 року, значна частина припадає саме на премію. При цьому командирам надано право зменшувати розмір премії, якщо військовослужбовець має незняті дисциплінарні стягнення. Одне незняте стягнення "догана" - виплачується 90% премії.Одне незняте стягнення "сувора догана" - 80% премії.Два незнятих стягнення ("догана" або "сувора догана") - 60%.Три незняті стягнення - 50%.В разі наявності більше трьох дисциплінарних стягнень, притягнення до адміністративної чи кримінальної відповідальності - премія не виплачується.Після зняття стягнення, в наступному місяці премія знову виплачується в повному обсязі.Увага! Про факти неправомірного позбавлення премій командирами просимо повідомляти за телефонами: 0-800-50-04-42, 044-271-12-57, 044-454-40-37.

Опубліковано Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine 25 лютого 2016 р.

У випадку, якщо військовослужбовець має більше трьох дисциплінарних стягнень, притягнення до адміністративної або кримінальної відповідальності, премія не виплачується.

В той же час уточнюється, що в наступному після зняття стягнення місяці премія знову виплачується в повному обсязі.

Нагадаємо, у 2016 році в Збройних силах України збільшили грошове забезпечення військовослужбовців, а також змінили формулу, за якою нараховувалася премія за виконання завдань у зоні АТО.

Додамо, що 23 лютого Кабмін зняв обмеження на максимальні зарплати для силовиків і військовослужбовців, задіяних в АТО

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук