Глава УГКЦ дав пораду виборцям та кандидатам у президенти

«Слухаючи кандидатів у президенти, спитаймо в них не про те, що вони мають, а якими вони є»

Блаженнійший Святослав пояснив, на що треба звертати увагу, слухаючи політиків

Глава УГКЦ Святослав у недільній проповіді 27 січня в Патріаршому соборі торкнувся теми політики і передвиборчих перегонів, які набирають обертів в Україні. Першоієрарх вказав на ті помилки, яких припускаються сучасні політики в намаганні бути успішними, інформує прес-служба УГКЦ.

За словами голови Церкви, сьогоднішній світ часто живе в ідолопоклонстві успіху. Сучасним людям треба бути успішним, часто не гребуючи приниженням чи знищенням свого ближнього.

«Щоби стати успішним політиком, переступають навіть через гідність людей, яких хочеться перетворити на електорат, яким маніпулюють політтехнологи, аби мати більше голосів, посісти краще місце в парламенті чи ще в якомусь теплому кріслі. Але той, хто так чинить, і так живе, уже вмирає. І ніколи те, що він узяв у ближнього, не зробить його в повні людиною. Не дасть йому ніколи життя, тим більше життя вічного», – переконаний Блаженнійший Святослав.

«Ми вже відчуваємо, як в Україні почалася виборча кампанія. Скільки сьогодні різних кандидатів, – каже першоієрарх, – себе нам пропонують. Але слухаючи їх, спитаймо себе, їх не про те, що вони мають, а якими вони є. Бо ми, як народ, як держава, станемо кращими, коли збудуємо суспільство, в якому молодь не буде більше шукати повноти життя поза Україною, а зможе жити вповні в себе вдома. Тоді, коли побачимо, що той спадок, який нам лишив наш народ, наші батьки, полягає в єдиних Христових словах: «Іди за мною».

Він пригадав одне з ключових послань, котре лишив українцям Блаженніший Любомир (Гузар), – «Бути людиною». «Важливість бути, а не мати – є осердям християнської духовності. Бо найбільшим скарбом для Бога є не те, що ми маємо як люди, а те, ким ми є. Мати скарб на небі – означає стати кращою людиною», –зазначив Блаженніший Святослав. Голова УГКЦ вважає, що ці слова нині є закликом до українського суспільства.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук