Голоси півтисячі селян не врахували на виборах до Бібрської ОТГ

СуспільствоМарта Когут, 28 грудня 2018, 17:30 810 0

Йдеться про село Глібовичі, від якого не враховано жодного голосу на виборах. Таке рішення виборча комісія прийняла з другого разу.

Тобто село, у якому живуть майже 700 людей, не матиме своїх представників у раді ОТГ. А це мали б бути аж троє депутатів від різних політичних сил – «Української Галицької партії», «Самопомочі» та «Аграрної партії України».

Причиною, чому не врахували голоси, у виборчій комісії називають те, що на деяких бюлетенях із села Глібовичі не зазначені номери дільниць. Однак, за законом, як стверджують уповноважені від партій, мали б анулювати лише пошкоджені бюлетені, а не всі голоси.

Нібито зіпсовані бюлетені у виборчій комісії взагалі відмовляються показувати. Відтак представники політичних партій звернулися до поліції із заявою про перешкоджання здійсненню виборчого права та фальсифікацію документів. Вважають незаконними також і дії юристки виборчої комісії. Запевняють, що у протоколи вона внесла помилкові дані кандидатів.

Олександр Чорний, уповноважений від «Української Галицької партії», розповів: «Документи, які готувала пані юрист, де є список корпусу, депутатів, які отримали мандат, виглядав зовсім інакше, ніж це мало б бути згідно із законом. Документи були не правильно складені, там в тих протоколах зазначалися дані на інших депутатів, а будь-яка помилка чи то цифра, чи то прізвище, відповідно тягне за собою повністю протокол не дійсний».

Тож представники «Самопочі», «Української Галицької партії» та «Аграрної партії» вже готують позов до суду щодо оскарження підсумкового протоколу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук