Головою Львівської облради обрали Олександра Ганущина

На першому засіданні ЛОР створила сім фракцій та обрала голову

СуспільствоНазарій Тузяк, 19 листопада 201535320
Новий голова Львівської облради Олександр Ганущин

Головою Львівської обласної ради став Олександр Ганущин із «Блоку Петра Порошенка "Солідарність"». За таке рішення сьогодні, 19 листопада, у перший день роботи нового скликання облради проголосували 60 депутатів (всього у голосуванні взяли участь 67 депутатів, 5 із них проголосували проти, один утримався і ще один бюлетень визнаний недійсним).

Олександр Ганущин був єдиний кандидатом на посаду голови Львівської облради, оскільки жодна з фракцій більше не висунула претендентів.

На першому засіданні ЛОР також створили сім фракцій: «УКРОП»  (голова Юрій Сидорович), «Свобода» (голова Руслан Кошулинський), «Батьківщина» (голова Юрій Гудима), «Народний контроль» (голова Андрій Білоус), Народний рух України (голова Богдан Гагалюк), Радикальної партії (голова Юрій Візняк), «Блоку Петра Порошенка "Солідарність"» (голова – Катерина Кеньо). Депутати від «Самопомочі» та «Громадянської позиції» створять свої фракції згодом.

Усього на перше засідання з'явилося 83 депутати із 84. Згідно з офіційними результатами виборів, до облради нового скликання увійшло дев'ять політичних партій: «Блок Петра Порошенка "Солідарність"» (отримав 20 мандатів), «Самопоміч» (14), «Свобода» (12); «Батьківщина» (9); «Громадянська позиція» (8), «УКРОП» (6), Радикальна партія (5), «Народний контроль» (5) та Народний рух України (5).

Зазначимо, що склад Львівської облради дещо відрізняється від раніше оприлюдненого (і від того, який розміщений на сайті ЦВК), оскільки кілька кандидатів відмовилися від мандатів на користь своїх однопартійців.

Так, у «Самопомочі» замість Олександра Кобзарева до ЛОР увійшов Іван Собко, до фракції «Свободи» замість Андріяна Гутника увійшов Михайло Ковалів, а у «Громадянській позиції» замість Галини Козяр зайшла Тетяна Бей.

Заступниками голови Львівської облради стали Парасковія Дворянин («Самопоміч») та Володимир Гірняк («Громадянська позиція»). За таке рішення сьогодні, 19 листопада, під час першого засідання ЛОР VII скликання проголосували 64 депутатів із 67 (один бюлетень визнаний недійсним, один голос поданий проти і один депутат утримався).

Довідково: Олександр Олександрович Ганущин народився 16 червня 1978 року у Рахові Закарпатської області. Він вже обирався депутатом Львівської облради у 2006 році від партії «Наша Україна». Згодом, із розвалом партії Ющенка, перейшов до Народного руху України і у 2010 році знову був обраний депутатом облради. До обрання головою ЛОР працював головним консультантом зі зв’язків із органами місцевого самоврядування та державної влади в адвокатському об’єднанні «Матвіїв і партнери».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук