Заступниками голови ЛОР обрали Парасковію Дворянин та Володимира Гірняка

Фракція «Свободи» у Львівській облраді перейшла в опозицію

СуспільствоНазарій Тузяк, 19 листопада 201520130
Заступниками голови ЛОР обрали Парасковію Дворянин та Володимира Гірняка
Заступники голови ЛОР Парасковія Дворянин та Володимир Гірняк

Заступниками голови Львівської облради стали Парасковія Дворянин («Самопоміч») та Володимир Гірняк («Громадянська позиція»). За таке рішення сьогодні, 19 листопада, під час першого засідання ЛОР VII скликання проголосували 64 депутатів із 67 (один бюлетень визнаний недійсним, один голос поданий проти і один депутат утримався).

За пропозицією голови облради, за заступників голосували пакетом, а не за кожного окремо (таку пропозицію підтримали 50 депутатів).

Під час обговорення цього питання голова фракції «Свободи» в облраді Руслан Кошулинський заявив, що його партія буде опозиційною до більшості в ЛОР.

«"Свобода" як третя за кількістю депутатів фракція в обласній раді бере на себе відповідальність бути в меншості. Тому пропонуємо більшості, враховуючи демократичні принципи, передати нам у керівництво бюджетну комісію. Для того, щоб ми як меншість, могли б контролювати більшість», – заявив Кошулинський.

Нагадаємо, в облраді попереднього скликання фракція «Свободи» була найбільшою. Тоді бюджетну комісію очолював представник «Свободи» Ярослав Качмарик, який у новому скликанні є депутатом «Батьківщини».

Під час свого першого засідання депутати також обрали головою ЛОР Олександра Ганущина («Блок Петра Порошенка "Солідарність"»). За нього проголосували 60 депутатів із 67, що взяли участь у таємному голосуванні.

Усього до складу Львівської облради нового скликання входить 84 депутата: 20 від «Блоку Петра Порошенка "Солідарність"»; 14 – від «Самопомочі» ; 12 – від «Свободи»; 9 – від «Батьківщини»; 8 – від «Громадянської позиції»; 6 – від «УКРОПу»; та по 5 від Радикальної партії, «Народного контролю» та Народного руху України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук