«Гранд Готель» через суд скасував штраф за незаконну надбудову

Готель мав сплатити 170 тис. грн за самовільно встановлену скляну конструкцію на даху

СуспільствоКатерина Родак, 27 листопада 20181
«Гранд Готель» через суд скасував штраф за незаконну надбудову
фото ЛМР
Скляну надбудову на даху «Гранд Готелю» встановили без будь-яких погоджень

Галицький районний суд Львова скасував накладений міською радою штраф у розмірі 170 тис. грн за незаконно встановлену скляну конструкцію на «Гранд готелі», що на просп. Свободи.

Нагадаємо, 26 червня 2018 року міська адміністративна комісія щодо порушення законодавства про охорону історичної спадщини оштрафувала ТзОВ «Гранд Готель» за незаконну скляну надбудову на 170 тис. грн. Це максимальний штраф за таке порушення.

Як випливає з матеріалів справи, директор ТзОВ «Холдинг Гранд Готель» Григорій Козловський подав клопотання про скасування штрафу, бо з моменту порушення до моменту накладання штрафу нібито пройшло більше двох місяців, тобто вичерпався строк притягнення до відповідальності за порушення. 19 листопада суддя Галицького райсуду Ірина Волоско своєю ухвалою відмовила Козловському у задоволенні цього клопотання.

Однак уже під час засідання 22 листопада ця ж суддя Волоско вирішила скасувати постанову міської ради про стягнення штрафу і закрити справу про адміністративне правопорушення. У судовому рішенні не вказано, чим керувалась суддя під час його винесення, подробиці справи мають опублікувати протягом п’яти робочих днів.

Міська рада має 10 робочих днів, щоб подати апеляцію на це рішення суду. Також адміністративна комісія може накласти повторний штраф.

За даними аналітичної системи YouControl, ТОВ «Холдинг «Гранд Готель» належить депутату Львівської міськради від БПП Григорію Козловському. «Гранд Готель» був збудований у 1893 році, у березні 2018 року він відкрився для відвідувачів після чергової реконструкції. Ще до відкриття, у січні над готелем вже встановлювали надбудову, однак тоді власник її демонтував на вимогу мерії. Крім того, біля входу до готелю самовільно встановили дашок, який попри вимоги мерії досі не демотований.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук