Гриценко заявив, що хотів би бачити прем’єр-міністром Садового

На марші єдності у Львові Анатолій Гриценко оголосив кандидатів на вищі посади після його перемоги у президентських виборах

СуспільствоОлена Петришин, 23 березня 201914335
Анатолій Гриценко заявив, що на пості прем'єр-міністра хоче бачити Андрія Садового

У суботу, 23 березня, під час маршу єдності у Львові кандидат у президенти Анатолій Гриценко заявив, що у випадку перемоги на виборах призначить прем’єр-міністром міського голову міста Андрія Садового.

«Хочу зробити дуже відповідальну заяву і хотів би, щоб вона прозвучала саме тут, у Львові. На посту прем’єр-міністра України я хотів би бачити Андрія Садового. Я впевнений ця людина зробить гідну справу. Тепер уже в загальнодержавному масштабі. Він знає економіку, знає соціальну сферу, знає, що болить людей. Я допоможу йому, в нас не буде конфліктів між президентською вертикаллю та урядовою. Ми отримаємо більшість в парламенті, сформуємо уряд і це буде відповідальна політика!», — висловився Анатолій Гриценко.

Водночас на марші єдності Андрій Садовий наголосив, що голосуватиме за Гриценка та закликав присутніх підтримати його вибір.

«До влади повинні приходити чесні, патріотичні люди, які люблять свою країну. Просто зрозумійте, що це єдиний шанс для нашої країни! Я своє рішення прийняв, я голосуватиму за Анатолія Гриценка», — наголосив Андрій Садовий.

Під час виступу у Львові Анатолій Гриценко також нагадав, що головою Національного банку України готовий призначити професора Олександра Савченко, головою СБУ — бойового генерала Віктора Трепака, міністром закордонних справ – народну депутатку України Світлану Заліщук. Водночас генеральним прокурором він бачить заступника генерального прокурора Давіда Сакварелідзе, а міністром оборони — головного військового експерта Міноборони, полковника запасу Івана Апаршина.

Нагадаємо, що 1 березня Андрій Садовий заявив, що знімає свою кандидатуру з президентських виборів на користь Анатолія Гриценка

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук