Гройсман запевнив, що стипендії студентам не скасують

СуспільствоАндрій Стець, 2 вересня 20165250
Прем'єр-міністр Володимир Гройсман

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що стипендії в Україні скасовувати не будуть. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

«Вкотре вражає те, що популісти готові перебрехати все, що тільки можна. Зі здивуванням дізнався, що деякі політики у деяких вузах сьогодні розповідали, що тепер ніби-то вже і стипендій не буде! Стипендії були, є і будуть», – повідомив він.

Прем'єр-міністр зазначив, що стипендії будуть двох видів - академічні, які призначаються за успіхи в навчанні, і соціальні, які повинні отримувати ті студенти, хто потребує державної підтримки.

«Ці стипендії призначатимуться за чіткими критеріями», – додав прем'єр.

Як інформував ZAXID.NET, 9 серпня з’явилася інформація про те, що Мінфін пропонує позбавити стипендій майже всіх студентів, за винятком учнів та студентів із числа сиріт, інвалідів І-ІІІ групи, осіб, позбавлених батьківського піклування, та осіб із сімей, які отримують допомогу відповідно до закону «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», а також аспірантам та докторантам.

11 серпня міністр фінансів уточнив, що його відомство пропонує виплачувати стипендії лише соціально незахищеним і талановитим студентам.

В Міністерстві освіти 26 серпня поінформували, що новий порядок нарахування стипендій повинен запрацювати з наступного року.

30 серпня заступник міністра фінансів України Сергій Марченко запевнив, що попри ці зміни стипендіальний фонд змінюватися не буде.

Водночас, міністр освіти і науки Лілія Гриневич висловила переконання, що критерії для отримання академічної стипендії повинні бути підвищені. Зокрема, вона зазначила, що обов'язково залишаться соціальні стипендії, а умови для отримання академічної стипендії мають бути суворішими.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук