Ілля Кива заявив, що очолив Соціалістичну партію України

Кива пообіцяв повернути СПУ передові позиції на українському політичному полі

Радник голови МВС Ілля Кива повідомив, що очолив Соціалістичну партію України (СПУ). Про це він заявив 8 липня, посилаючись на відповідне рішення з'їзду партії.

«Я прийняв рiшення очолити Соціалістичну партію України. Це одна з найбільш відомих українських партій з найдовшою партійною історією. Відповідне рішення було щойно ухвалене на з'їзді партії», - заявив він на відео, яке опублікував на своїй сторінці у Facebook.

Кива додав, що «саме політичними засобами можна вдосконалювати й реформувати державний апарат, полегшувати життя трудящих, відновлювати соціальну справедливість, подолати владу олігархів, укріпити обороноздатність Батьківщини». Він запевнив, що найближчим часом СПУ поверне собі передові позиції на українському політичному полі і стане важливим інструментом змін в країні.

Між тим, на сайті СПУ проведення з'їзду не анонсувалося.

Зазначимо, що багаторічним лідером СПУ був Олександр Мороз. У 2012 році він передав повноваження голови СПУ Павлу Устенку. У 2014 році на позачерговому ХХ з’їзді СПУ Устенку висловили недовіру, а головою СПУ обрали Миколу Рудьковського. У серпні 2015 року Рудьковського звільнили з посади за його ж проханням, а головою обрали Миколу Садового.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук