Імплементація угоди про ЗВТ між Україною і Канадою триватиме впродовж семи років

Президент України Петро Порошенко заявив, що Угода про зону вільної торгівлі (ЗВТ) між Україною та Канадою набуде чинності негайно, але буде імплементуватися впродовж семи років.

«Угода набуде чинності негайно, але буде імплементуватися протягом семи років. За сім років ми повністю ліквідуємо будь-які митні обмеження на 99% щодо доступу до ринків Канади і України», – заявив президент України Петро Порошенко на спільному брифінгу з прем'єр-міністром Канади Джастіном Трюдо в Києві в понеділок, 11 липня, передає «Інтерфакс-Україна».

За його словами, є спеціальні умови щодо лібералізації в аграрному секторі – «там також будуть введені тарифні квоти доступу на ринок Канади і України».

Порошенко також зазначив, що Україна буде продовжувати переговори з Канадою про розширення зони вільної торгівлі.

У свою чергу прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо заявив, що ЗВТ між Україною й Канадою сприятиме створенню нових робочих місць і зростанню рівня життя в обидвох країнах.

«Канада і Україна завершили свої переговори щодо угоди про зону вільної торгівлі, в результаті цих переговорів ми досягли остаточного завершення всіх юридичних аспектів цієї угоди. Це створить нові можливості, нові робочі місця для жителів двох країн, створить нові ринки для товарів і сприятиме зростанню рівня життя наших громадян, це новий сплеск розвитку наших економік», – підсумував Трюдо.

Нагадаємо, підписання Угоди про зону вільної торгівлі між Україною і Канадою відбулося в понеділок, 11 липня, в Києві.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук