Інформація про стан оформлення автомобіля та причини затримок доступна онлайн

БлогиЛевко Прокіпчук , 12 грудня 2018 1342
Левко Прокіпчук
Екс-начальник Львівської митниці ДФС

Під час спілкування з власниками автомобілів, які виявили бажання оформити їх у вільний обіг, зрозумів, що брак достовірної інформації про статус відповідної митної декларації, породжує думку про якісь «штучні» затримки.

І хоча безпосередньо в підрозділах наявні монітори, на яких громадяни можуть побачити етап митного оформлення відповідного транспортного засобу, проте для отримання цих даних необхідно було їхати безпосередньо у підрозділ.

Від сьогодні запустили сервіс, завдяки якому громадянин, знаючи VIN код свого авта може дистанційно, перебуваючи вдома, контролювати хід оформлення відповідної декларації.

Більш того у вказаному ресурсі буде також розміщуватись дані щодо причин затримки, якщо така мала місце. То ж прошу використовуйте відповідний лінк, а у разі пропозицій щодо покращення електронних сервісів - пишіть, завжди будемо раді реалізувати конструктивні пропозиції.

Увага! Щоб дізнатися інформацію про етапи розмитнення автомобіля на конкретних митних постах, слід зайти на інтерактивну карту, де треба вибрати потрібний вам митний пост. Далі у випадаючому вікні треба обрати пункт «поточне оформлення», як на скріншоті нижче.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук