Мій досвід боротьби із Covid-19

БлогиЛевко Прокіпчук , 11 червня 5330 2
Левко Прокіпчук
Екс-начальник Львівської митниці ДФС

Подивився сьогоднішні дані по виявлених випадках Covid, і вирішив розповісти про свій досвід, який хоч ще і не закінчений, проте можливо комусь стане в нагоді.

Після 10 днів лікування в домашніх умовах, зробив КТ, яке показало двостороннє запалення і як наслідок вже другий день лікуюсь в інфекційній.

Ото ж перші симптоми (кашель та незначне підняття температури) проявились в мене 30 травня. З цього дня вже не покидав квартири. 1 червня замовив здачу ПЛР вдома, 3 червня отримав результат. В той же день повідомив сусідів про свій діагноз та почав повідомляти всіх з ким мав якийсь контакт впродовж 7-10 днів. Таких людей не було надто багато і майже завжди я був в респіраторі. Тому звісно переживав, що міг поширити вірус, але превентивні заходи були не найгірші.

Фактично з 1 червня почав вживати ліки, призначені лікарем-інфекціоністом та пульсоксиметром контролював сатурацію кисню. Показники були хороші, але на 9 день хвороби порадили зробити КТ. Розуміючи, що я є джерелом ризику, шукав, де можна зробити КТ в нічний час.

На жаль, такого не знайшов і домовився про дослідження у вечірній час. Трохи неприємним для мене сюрпризом стало те, що вхід до медичного центру був через приймальне відділення лікарні, але іншого входу до кабінету немає в природі. Наступного дня змушений був знову їхати в медичний центр, оскільки електронкою опис не надсилали (диск і фото я хотів одержати лише у разі негативного опису), хоча я повідомляв про позитивний ПЛР-тест. Ото ж після результатів КТ було прийнято рішення про необхідність стаціонарного лікування.

Саме в інфекційній лікарні найбільш чіткі протоколи і персонал чітко розуміє небезпеку хвороби. Медперсонал якісно працює та непогано оснащений.

Тепер кілька висновків і порад:

1. Будьте обережними та не нехтуйте індивідуальними засобами захисту. Звісно всі вже втомились від тривалого карантину, але розслабленість сприяє поширенню хвороби.

2. Спілкуйтесь з своїми друзями, знайомими і близькими та намагайтесь вплинути на їх поведінку.

3. У разі позитивного тесту попередьте всіх з ким мали контакт та спробуйте допомогти пройти тест тим, кого могли заразити. Не приховуйте свого діагнозу, ваша інформація може стати важливим запобіжником для інших.

4. Місцевій владі вартує попрацювати для безпечного обстеження на КТ хворих, що лікуються в домашніх умовах.

5. Якщо є можливість допомагайте лікарям.

Оригінал

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук