Інформація про зарахованих до вишів абітурієнтів з'явиться сьогодні у персональних кабінетах

Інформація про зарахованих до вишів абітурієнтів з'явиться сьогодні у персональних кабінетах
фото ТНЕУ
Тепер триватиме процес переведення на бюджет осіб, які мають пільги

Інформація про абітурієнтів, які були зараховані до вищого навчального закладу, з'явиться сьогодні у персональних кабінетах вступників. Про це повідомив директор департаменту вищої освіти МОН Олег Шаров, передає «112 Україна».

«Вчора завершився важливий етап вступної кампанії. ВНЗ були видані накази про зарахування на бюджетну форму навчання абітурієнтів, які отримали ці місця за адресним розміщенням держзамовлення», – сказав він.

За словами Шарова, тепер буде проходити процес переведення на бюджет осіб, що мають пільги або які за пріоритетними спеціальностями перебувають у списках черговиків.

«Щоби мати можливість бути переведеним на місце держзамовлення, вступник повинен прийти до вишу, оцінити, чи має він шанс на переведення, подати документи і укласти договір. Тому що в цьому випадку саме договір є підставою для зарахування до ВНЗ. Далі в порядку черги буде проводитися переведення. Для цього складають відповідні реєстри. При цьому є одна категорія вступників, яка гарантовано, якщо потрапляє в реєстр, обов'язково і швидко переводиться. Це діти загиблих захисників України», – додав він.

До слова, за підсумками вступної кампанії-2017 до зарахування на бюджетну форму навчання до вищих навчальних закладів України рекомендовані 60,9 тис. абітурієнтів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук