За п'ять місяців бюджет Львова отримав 15 млн грн з депозитних рахунків

На депозиті перебуває близько 105 млн грн міських коштів

У Львові тимчасово вільні міські кошти, які вже розподілені, але ще не використані, кладуть на депозит. Від цього бюджет поповнюється додатковими коштами. За інформацією прес-служби ЛМР, станом на 19 червня на депозиті перебуває близько 105 млн грн міських коштів. Як розповів директор департаменту фінансової політики Олег Іщук, з початку року місто вже отримало з депозиту близько 15 млн грн.

Посадовець зазначив, що закиди про те, що місто тримає кошти на депозитах, замість того, аби скерувати їх на операційну діяльність комунальних підприємств, є абсурдними. Адже це не є вільні кошти, які можна використовувати, а тимчасово вільні. Тобто ці кошти уже розподілені і мають своє цільове призначення.

«Оскільки видатки бюджету розвитку не проводяться на початку року, а доходи надходять рівномірно кожного місяця поточного року, то в цей час, поки вони не використовуються, місто розміщує їх під депозит. Для цього банк визначається на конкурсі спеціальною комісією з представниками депутатського конкурсу. Коли ж приходить час розраховуватись, то ми їх забираємо з депозиту і витрачаємо на оплату виконаних робіт. Наголошую, це гроші не вільні, а тимчасово вільні. Ці кошти уже розподілені і розписані, вони мають своє цільове призначення. Просто об'єкти, на які вони виділені, ще не здані. Тому, щоб вони просто не залишалися без діла на рахунках, ми їх задіюємо в депозит і заробляємо на цьому», – пояснив Олег Іщук.

За його словами, завдяки депозитам вдалося додатково отримати до бюджету міста у 2016 році 94 млн грн, у 2017 — 54 млн грн, у 2018 — 57 млн грн, у 2019 — 88,5 млн грн. А вже за 5 місяців цього року – 15 млн грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук