Кабінет міністрів визначив розмір щорічної одноразової допомоги

Багатьом українцям невдовзі нададуть гроші від держави

Розмір допомоги становить від 530 до 3850 грн

До 5 травня деякі категорії українців зможуть отримати щорічну разову cоціальну допомогу від 530 до 3850 грн. Про це повідомила прес-служба Міністерства соціальної політики.

Найменші виплати у розмірі 530 грн отримають учасники війни, вивезені на примусові роботи люди, діти партизанів чи підпільників чи інші учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога. 840 грн передбачені для членів сімей загиблих внаслідок війни, дружин/чоловіків померлих учасників бойових дій, учасників війни і жертв нацистських переслідувань.

Учасники бойових дій та постраждалі під час Революції гідності отримають по 1295 грн. Ті, хто має особливі заслуги перед Батьківщиною, отримають 3850 грн.

Соціальні виплати також передбаченні для людей з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин: I групи — 3850 грн, II групи — 3400 грн, III групи — 2950 грн.

До слова, нещодавно Конституційний Суд України визнав правомірним скасування допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею 3 років і скорочення розміру допомоги при її народженні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук