Кабмін затвердив правила постачання гарячої води

Гаряча вода, яка надходить з теплопунктів до домівок, повинна мати не меншу від 50°C температуру

Кабінет міністрів 11 грудня затвердив правила централізованого постачання гарячої води до житлових помешкань. Згідно з оновленими нормами, відтепер гарячу воду повинні подавати споживачам з температурою, не нижчою від 50°C і не вищою за 75°C. Про це повідомив Урядовий портал.

Правило щодо граничних температур поширюється як на колективних споживачів, так й на тих, хто має індивідуальні теплові пункти.

Крім цього, уряд затвердив типові договори на постачання гарячої води.

«Ми визначили вимоги до якості самої послуги – постачання гарячої води, а також встановили одиниці виміру за спожите. Це дозволить нашим громадянам вимагати якісні послуги, а у разі їх неотримання мати право на перерахування вартості», – заявив прем'єр Олексій Гончарук.

Крім цього, правила встановлюють порядок взаємин виконавців та споживачів.

«Передбачене, що виконавець послуги забезпечує її постачання з відповідним рівнем безпеки, температури та величини тиску. Визначений і порядок обліку води, обслуговування лічильників та передачі їх показників. Унормовано зняття контрольних показників з приладів обліку», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше Кабінет міністрів України скасував постанову №560 від 26 червня 2019 року, яка запроваджувала граничні ціни на тепло і гарячу воду для населення міст обласного значення. Рішення, на переконання урядовців, мало забезпечити стійке проходження опалювального сезону та усунути загрозу відключення міст від газу через економічно необґрунтовані ставки тарифів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук