Як правильно вибрати смачний упакований хліб

Практичні поради для покупців від Концерну Хлібпром

Як правильно вибрати смачний упакований хліб

Як правильно вибрати смачний упакований хліб – практичні поради від Концерну Хлібпром – одного з найбільших підприємств українського ринку хліба, яке представлене торговими марками: Agrola, 2Go, Вінницяхліб, Хліб по-львівськи, Люблянна, Bandinelli, Джуні.

Український споживач стає все обізнанішим у виборі продуктів харчування. Ми більше уваги почали звертати на склад продукту, термін реалізації, інформацію про виробника, умови придатності тощо. Повну інформацію про продукт можна звичайно прочитати на упакуванні.

Якщо мова йде про продукт №1, донедавна ми вірили в те, що непакований хліб свіжіший, оскільки нібито прямо з печі потрапляє на стіл та не так швидко псується. В умовах реалій ми зрозуміли наскільки важливо споживати упакований продукт.

То ж як правильно обирати смачний та корисний хліб?

Купуйте лише упакований продукт:

Перш за все упаковка захищає хліб від мікроорганізмів, які супроводжують виріб від моменту виходу з печі до завершення його споживання. На упаковці вказана назва виробника продукції, який несе пряму відповідальність за її якість, номер партії та бригади, яка пакувала хліб. Знаючи виробника продукту, який Ви купуєте, ви убезпечуєте себе від підробок.

Звертайте увагу на термін придатності продукту:

Якщо ви хочете споживати добрий хліб, маєте розуміти - натуральні продукти швидко псуються. В середньому термін придатності хлібної продукції - від 24 до 72 год залежно від виду борошна та пакування. Запаковані хліби, які випікаються за традиційною технологією та випускаються під торговою маркою «Agrola» можуть мати строк придатності до 3 діб, наприклад такі, як батони: «Сихівський», «Вершковий», «Нарізний Львівський», пшеничні хліби: «Пасічний», «Спасівський формовий», «Особливий», житні хліби: «Стрілецький», «Народний», тостовий хліб «Джуні». Для хліба і хлібобулочних виробів нормативними документами встановлені гранично допустимі терміни реалізації. Виробники гарантують якість продукту, протягом цього періоду часу.

Вибирайте хліб, який містить натуральні інгредієнти:

Щоб хліб не лише тамував голод, а й приносив користь - краще вибирати вироби, які містять натуральні інгредієнти, наприклад: сухофрукти, горіхи, льон, насіння гарбуза. У них містяться важливі вітаміни і мікроелементи. До прикладу хліб «Шведський» ТМ «Agrola» містить пластівці вівсяні (3%), ядро соняшника (3%), насіння льону (3%), насіння кунжуту (3%) або батон «Грецький» ТМ «Agrola» має особливий смак суміші трав, містить лавровий лист та чебрець, збагачений насінням кіноа, льону та соняшника.

Купуючи упакований хліб, сміливо пробуйте його на дотик:

Правильно читайте етикетку та обирайте виробника, якому довіряєте. Але навіть беручи в руки упакований хліб, злегка стисніть його – якісний продукт на дотик пружній, його скоринка не відшаровується, а вага повинна бути відчутною. Це говорить про те, що хліб натуральний та випечений без додавання покращувачів та стабілізаторів.

Концерн Хлібпром – споживайте лише упакований хліб

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук